Pożyczka Monedo NOW opinie

Pożyczka Monedo NOW opinie
4.7 (93.33%) 3 votes

monedo_now opinieDziś bierzemy na cel pożyczkę w Monedo NOW – nie jest to tak całkiem nowa oferta pożyczek, ponieważ firma Kreditech Polska, wcześniej promowała już pożyczkę Zaimo na naszym rynku, która obecnie przekształciła się właśnie w pożyczkę Monedo NOW. Opiszemy dziś co się zmieniło, co się nie zmieniło i czy nadal wato korzystać z pożyczki Kreditech Polska.

Pożyczka Monedo NOW

Oferta firmy pożyczkowej Monedo Now zaskakuje, ponieważ nadal wyróżnia się prostotą i niskim kosztem pożyczki a ponadto oferuje znacznie większe pożyczki niż inne firmy pożyczkowe na rynku. Oto oferta pożyczki Monedo Now:

 • pożyczki od 300 złotych do 10000 złotych,
 • raty od 3 do 36 miesięcy,
 • zawsze indywidualna oferta (po wysłaniu wniosku następuje negocjacja warunków),
 • wypłata pożyczki 7 dni w tygodniu,
 • niskie koszty.

Jakie warunki trzeba spełnić żeby uzyskać pożyczkę:

 • ukończone 18 lat,
 • posiadać polskie konto bankowe z przychodami,
 • posiadać adres email i numer telefonu komórkowego.


TAK, to wszystko wystarczy aby dostać nawet 10 000 złotych w Monedo Now – dlatego pożyczka ta cieszy się tak dużym zainteresowanie wśród polskich pożyczkobiorców. Nie każda firma oferuje pożyczki do 10000 złotych na tak atrakcyjnych warunkach i z tak długim okresem spłaty – dlatego warto wysłać wniosek i sprawdzić co zaoferuje nam firma Monedo Now.

Czy Monedo Now sprawdza BIK, ERIF i KRD

Bardzo często wielu klientów pyta o to czy Monedo Now sprawdza bik lub inne rejestry dłużników w celu weryfikacji swoich klientów – tak Monedo ma dostęp do BIK ERIF i KRD i  może je analizować.

Oznacza to jednak, że firma nie zawsze sprawdza BIK i ERIF tak więc to, że mam złą historię kredytową lub spłacamy obecnie inne pożyczki/kredyty  nie oznacza, że nie dostaniem pożyczki w Monedo Now – wręcz przeciwnie firma Kreditech Polska cieszy się bardzo wysokim współczynnikiem udzielania pożyczek tak więc warto złożyć wniosek – to Cię nic nie kosztuje.

Dodatkowo – złożenie wniosku i udzielenie/nie udzielenie pożyczki nie zostawia śladu w BIK – dlatego warto wysłać wniosek o pożyczkę pomimo tego że ma się wpis w BIK lub ERIF bo to zajmuje zaledwie kilka minut a bardzo możliwe, że mimo to dostaniemy pożyczkę.

Koszty pożyczki w Monedo NOW

O kosztach pożyczki nie da się zbyt dużo powiedzieć, ponieważ koszty pożyczki ustalane są indywidualnie. Mimo to z opinii klientów wynika, że Monedo Now ma bardzo niskie koszty pożyczek – stąd też tak duże zainteresowanie pożyczkami tej firmy.

Sama firma na swojej stronie internetowej informuje o:

 • niskich kosztach pożyczki,
 • jasnych opłatach,
 • elastyczne warunki spłaty,
 • z góry wiadomych kosztach (brak ukrytych opłat)
 • dokładnych ratach pożyczek.
 • powiadomieniu SMS o nadchodzącej racie pożyczki.

Monedo Informuje także o dokładnym wykazie rat, które otrzymuje każdy klient, który skorzysta z pożyczki w Monedo Now – to bardzo wygodna sprawa, ponieważ wiadomo kiedy mamy płatność za ratę i jaką wysokość raty.

Opinie o Monedo Now

Jeśli chodzi o opinie to tutaj możemy już znaleźć takie na forach internetowych wpisując w google:

 • opnie o Monedo Now,
 • opinie o Keditech Polska,
 • pożyczki Kreditech – Monedo Now opinie klinetów

Z pewnością znajdziemy nie jedno forum gdzie klienci napisali na co zwrócić uwagę biorąc pożyczkę w tej firmie. My, przejrzeliśmy opinie na kilku forach i można stwierdzamy, że większość to pozytywne opinie o Monedo Now.

Negatywne opinie o Monedo Now praktycznie nie istnieją, czasami zdarzają się neutralne opinie lub negatywne ale po sprawdzeniu całej dyskusji wychodzi na to, że niezadowolenie klienta wynika najczęściej z niedoczytania warunków umowy przez klienta bądź braku spłaty pożyczki a wszystkie  informacje w przypadku braku spłaty pożyczki w terminie znajdziemy na stronie pożyczkodawcy.

Zapraszamy także do śledzenia opinii klientów poniżej strony – tam zapraszamy do zamieszczania opinii przez osoby, które już skorzystały z Monedo. To z pewnością ułatwi sprawę podjęcie decyzji w sprawie pozyczki innym osobom.

 

Strona i dane Monedo Now (Kreditech Polska)

Strona internetowa znajduje się pod adresem monedo.pl

Strona sama w sobie jest bardzo intuicyjna i znajdziemy na niej szereg bardzo ważnych informacji dotyczących pożyczek tej firmy:

To wszystko znajduje się w dolnym menu strony internetowej.

Dane firmy: 

Kreditech Polska Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 32, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000429058, NIP: 5252534005, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł opłacony w całości.

Monedo Now stanowi znak towarowy zastrzeżony przez Kreditech Holding SSL GmbH.

Monedo Now opinie koszty

Wniosek o pożyczkę Monedo Now

Jeśli chcesz skorzystać z pożyczki w Monedo Now to skorzystaj z internetowego wniosku o pożyczkę – wypełnisz go w 2 minuty!

Monedo Now aby ograniczyć papirologię – ograniczyło się tylko i wyłącznie do aplikowania o pożyczkę przez internet – to bardzo szybka i bezpieczna firma skorzystania z pożyczki tak więc zachęcamy do skorzystania i wysłania szybkiego wniosku, który znajduje się poniżej strony.

Tagi: , , ,

komentarzy 6

 1. Ziga Styczeń 26, 2017 at 11:46 am Reply

  Polecam – dostałam pozyczkę w 20 minut – 8000 złotych. Nie wymagali praktycznie żądnych dokumentów prócz tych wypisanych tutaj w analizie oferty – wysłałam wniosek, oni oddzwonili za chwile z ofertą, zdecydowałam się i przeleli kase do mnie na konto
  Uczciwa oferta

 2. hania Luty 13, 2017 at 1:54 pm Reply

  Naprawdę ekspresowa decyzja .
  U mnie tez to trwało nie dłużej niż 20 minut.
  Udzielili mi pożyczki bez problemów i przy minimum formalności.
  Takie pożyczki to ja lubię 😀
  Jak ktoś szuka szybkiej i taniej pożyczki bez zbędnych dokumentów to polecam skorzystać z Monedo now.

 3. karo Luty 16, 2017 at 1:08 pm Reply

  Moja historia nie jest idealna i tak zastanawiam się czy dostane pożyczkę w Monedo now…
  Piszą tu , że mają dostęp do bazy bik i krd ale nie koniecznie muszą sprawdzać .
  Mam nadzieje , że u mnie nie sprawdzą i pożyczkę dostane .
  Może jest tu ktoś kto też miał jakieś wpisy w tych rejestrach i dostał pożyczkę w Monedo now?
  Dajcie znać co i jak .

 4. nina Luty 16, 2017 at 2:21 pm Reply

  W Monedo dostałam pożyczkę 1000 zł.
  Mnie chyba w bik nie sprawdzili bo mam wpisy ale pożyczkę dostałam .
  A jak wysłałam wniosek do jednej z firm to niestety ale mi nie udzielili.
  Wydaje mi się , że powodem była własnie negatywna historia.
  Także polecam wysłać wniosek do Monedo now:)

 5. Adam Luty 19, 2017 at 9:53 pm Reply

  Zaskakująca oferta.
  Nie słyszałem nigdy wcześniej o tej pożyczce .
  Ale już mi się podoba 😀
  Można tam uzyskać pożyczkę nawet do 10000 -jestem w szoku.
  Zastanawiałem się nad pożyczką w najbliższym czasie i już wiem gdzie wyśle swój wniosek 🙂
  Właśnie do Monedo now!
  Ta oferta coraz bardziej mi się podoba.

 6. Asus Marzec 19, 2017 at 1:12 pm Reply

  A ja w Monedo Now wysłałem wniosek o pożyczkę na 10.000 złoty. Jeszcze nie spotkałem się z tak atrakcyjną ofertą na pożyczkę w takiej kwocie!!! Dla mnie po prostu rewelacja. Jestem zachwycony pożyczką u nich. Odpowiedzieli szybko na mój wniosek. Jak się domyślacie odpowiedz była pozytywna. Pożyczkę mi przyznali na 10 tysięcy. Tyle ile potrzebowałem. Jeśli się jeszcze zastanawiacie czy wysłać do nich wniosek to doradzę wam, że nie ma się nad czym zastanawiać. Tylko wyślijcie wniosek a przekonacie się, że było warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *