Pożyczka Szybka gotówkowa opinie

Pożyczka Szybka gotówkowa opinie
5 (100%) 1 vote

szybka gotówkowa opinieSzybka gotówka jest polską firmą pożyczkową, udzielającą tzw. chwilówek w trybie online, dla polskich klientów. Cały proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się w trybie online, bez wychodzenia z domu i może trwać zaledwie 15 minut. Szybka Gotówka deklaruje, że potrzebuje tylko 1  minutę na wydanie decyzji pożyczkowej. Udziela pożyczek bez ukrytych kosztów i ma elastyczne procedury spłaty lub refinansowania zobowiązania.

Pożyczka w Szybka gotówka

Pierwsza pożyczka w serwisie Szybka Gotówka jest dostępna w promocyjnej formie bezpłatnego zobowiązania, w kwocie maksymalnie do 2000 zł, na okres od 1 do 30 dni.

Kolejne pożyczki są już płatne, ale ich wysokość wzrasta do 6000 zł. Można je zaciągnąć na okres od 1 do 60 dni.

Pożyczkę otrzymają wyłącznie:

  • obywatele Rzeczypospolitej Polskiej,
  • osoby pełnoletnie,
  • posiadacze rachunków bankowych w jednym z polskich banków,
  • posiadacze aktywnego telefonu komórkowego,
  • osoby nieposiadające zaległości w spłacie zaciągniętych uprzednio kredytów i pożyczek.

Pożyczka w Szybka gotówka opinie klientówopinie o szybka gotówka

Pierwsza pożyczka w Szybka Gotówka dla nowych klientów jest udzielana bez dodatkowych kosztów, a dodatkowo co piata pożyczka dla stałych, rzetelnie spłacających zobowiązania klientów również może być za darmo. Jeśli korzystali Państwo z oferty Szybkiej Gotówki, zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami na ten temat. Nic więc dziwnego, że szybka gotówka opinie ma pozytywne – zapraszamy do dodoania opinii poniżej.

Czy Szybka gotówka sprawdza bik KRD Erif?

Firma przed wydaniem decyzji kredytowej sprawdza historię kredytowania klienta w BIK i KRD.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Szybka gotówka

Chcąc zaciągnąć pożyczkę w kwocie 3000 zł na okres 30 dni w serwisie szybkagotowka.pl, należy liczyć się z prowizją w wysokości 823,50 zł oraz odsetkami – 24,60 zł. Do spłaty klient ma łącznie 3848,10 zł.

Jak wziąć pożyczkę w Szybka gotówka?

W celu zaciągnięcia pożyczki w serwisie Szybka Gotówka (https://szybkagotowka.pl/) należy wybrać za pomocą suwaków odpowiednią kwotę pożyczki i okres kredytowania, a następnie wcisnąć przycisk „weź pożyczkę”. Klient przenoszony jest do elektronicznego formularza, w którym wpisuje dane osobowe. Może połączyć się z Facebookiem i przyspieszyć procedurę kredytową. Konieczne jest podanie w formularzu swojego hasła, numeru PESEL, numeru telefonu komórkowego i dowodu osobistego.

Później klient wysyła wniosek i proszony jest o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę na konto Szybkiej Gotówki. Jeśli decyzja pożyczkowa jest pozytywna, kwota pożyczki zostanie przelana na konto pożyczkobiorcy.

 

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *