Pożyczka w Ekspres Kasa koszty i opinie

przez | Marzec 5, 2017
Pożyczka w Ekspres Kasa koszty i opinie
4 (80%) 1 vote

eskpres kasa opinieNazwa „Ekspres Kasa” jasno wskazuje, że klient ma możliwość zaciągnięcia w tej firmie pozabankowej pożyczki gotówkowej w tempie ekspresowym. Marka jest własnością Ferratum Banku i należy do Grupy Ferratum, będącej największą w Europie firmą zajmującą się udzielaniem pożyczek online i przez telefon. O solidności działania firmy pożyczkowej Ekspres Kasa niech świadczy fakt, że została ona uhonorowana w 2013 roku Godłem Firmy Przyjaznej Klientowi.

Pożyczka w Ekspres Kasa

Pierwsza pożyczka gotówkowa w Ekspres Kasa udzielana jest nowym klientom w formie promocyjnej. Mogą oni zaciągnąć w ekspresowym tempie pożyczkę w kwocie od 100 zł do 1500 zł z terminem spłaty na 15 lub 30 dni, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów dodatkowych.

Stały klient może zaciągnąć pożyczkę w kwocie do 2000 zł, ale maksymalnie na okres 62 dni. Pożyczka oferowana jest przez Ekspres Kasa niezmiennie osobom w przedziale wiekowym od 21 do 70 roku życia.

 Czy Ekspres Kasa sprawdza BIK , KRD Erif

Przed udzieleniem pożyczki gotówkowej, Ekspres Kasa kontroluje sytuację finansową pożyczka w ekspres kasa opinieklienta w Krajowym Rejestrze Długów. Jeśli jego nazwisko widnieje w tym rejestrze, nie będzie on mógł zaciągnąć pożyczki.

 Koszty i oprocentowanie pożyczki w Ekspres Kasa

W przypadku zaciągania drugiej i każdej kolejnej pożyczki w Ekspres Kasa, należy liczyć się z koniecznością uiszczenia opłat dodatkowych. Szczegóły kosztów na stronie https://www.ekspreskasa.pl/ Przy pożyczce na 30 dni zaciąganej na kwotę 1000 zł, RRSO zobowiązania wyniesie 1974 proc., a kwota opłaty – 282 zł. Łącznie do spłaty klient będzie miał 1282 zł.

 

Jak wziąć pożyczkę w Ekspres Kasa

Pożyczkę w Ekspres Kasa można zaciągnąć w trybie online, wypełniając wniosek pożyczkowy i dokonując przelewu weryfikacyjnego na wskazane przez pożyczkodawcę konto. Do uzupełnienia wniosku niezbędne będzie podanie numeru dowodu osobistego oraz numeru własnego telefonu komórkowego. Stali klienci otrzymują również szansę na zaciągnięcie pożyczki za pomocą krótkiej wiadomości tekstowej – SMS, o treści:

Kasa 200 Jan Nowak 81102506766 AB0933157 78042451112123456789000562 Kwiatowa 23/12 Warszawa 50-167.

Pożyczka w Ekspres Kasa – opinie klientów

Krótki czas oczekiwania na pożyczkę w Ekspres Kasa oraz minimalne formalności do spełnienia dla klienta to niewątpliwe atuty tej oferty. Zachęcamy do dzielenia się opiniami dotyczącymi pożyczek pozabankowych w firmie Ekspres Kasa w komentarzach pod niniejszym tekstem. Myślę, że pod artykułem znajdziecie zarówno negatywne jak i pozytywne opinie o Ekspres Kasa co ułatwi wam podjęcie decyzji o wzięciu pożyczki. 

Jedna myśl nt. „Pożyczka w Ekspres Kasa koszty i opinie

  1. franek

    Kasa w trybie ekspresowy i to się zgadza w stu procentach. Tą pożyczkę poznałem już jakiś czas temu…Chyba dowiedziałem się od znajomego o tej pożyczce jak dobrze pamiętam. Potrzebowałem trochę gotówki i doradził mi właśnie ekspres kasę. Skorzystałem z oferty promocyjnej ponieważ byłem nowym ich klientem a więc miałem możliwość skorzystania z darmowej pożyczki. Dostałem 1500zł na 30 dni. Spłaciłem całość. Z pożyczki jestem zadowolony. Chyba każdy lubi takie promocje i jak ma do wyboru pożyczkę to chyba raczej wybiera takie darmowe jak w Ekspres kasa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *