Pożyczka w Feniko opinie

przez | Kwiecień 11, 2017
Pożyczka w Feniko opinie
4.5 (90%) 2 votes

Feniko.pl jest serwisem pożyczek gotówkowych, należącym do Nummus Finanse spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. To polska spółka, z rodzimym kapitałem, która funkcjonuje na naszym rynku finansowym od 2014 roku. Spółka ma swoją główną siedzibę w Tychach.

Pożyczka w FenikoFeniko opinie negatywne

W Feniko.pl klienci mogą starać się o uzyskanie szybkiej pożyczki gotówkowej w kwocie od 100 zł do 1000 zł, na okres 4 miesięcy.

Szansę na uzyskanie pożyczki w serwisie Feniko.pl mają osoby, które posiadają udokumentowany dochód z jednego ze źródeł:

  • umowa o pracę,
  • umowa zlecenie lub o dzieło,
  • renta i emerytura,
  • działalność gospodarcza,
  • działalność rolnicza,
  • kontrakt menadżerski, marynarski lub wojskowy,
  • urlop górnicy oraz kolejowy.


Ponadto muszą uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej, posiadać konto w banku i dokonać przelewu weryfikacyjnego.

Czy Feniko sprawdza bik KRD Erif?

Feniko nie ujawnia, czy kontroluje wiarygodność kredytową swoich klientów w BIK i prawdopodobnie nie ma to miejsca. Z niektórych opinii o Feniko wynika, że Feniko nie sprawdza BIK BIG, ERIF i innych rejestrów dłużników. 

Pożyczka w Feniko – opinie klientów

Atutem oferty pożyczkowej Feniko jest możliwość rozłożenia spłaty pożyczki na 4 raty miesięczne. Czy korzystali Państwo z oferty tej firmy pożyczkowej? Jeśli tak, zapraszamy do dzielenia się opiniami na ten temat z naszymi czytelnikami, co pomoże wszystkim w wyborze najlepszej oferty pożyczkowej. Pozytywne jak i negatywne opinie o Feniko możesz dodać na dole strony.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Feniko

Przy zaciąganiu pożyczki chwilówki w Feniko na okres 4 miesięcy, z rozłożeniem płatności na 4 raty, na kwotę 1000 zł, zostanie pobrana prowizja w wysokości 348,36 zł oraz odsetki 28,29 zł. Do spłaty klient będzie miał łącznie kwotę 1376,65 zł, a RRSO zobowiązania wyniesie w takim przypadku 392,59 proc.

Jak wziąć pożyczkę w Feniko?

Chcąc zaciągnąć pożyczkę w Feniko, potencjalny pożyczkobiorca powinien wejść na stronę feniko.pl i wybrać kwotę oraz okres pożyczki. Następnie zostanie poproszony o wypełnienie wniosku pożyczkowego, co wymusza podanie podstawowych danych z dowodu osobistego oraz informacji o źródle zarobkowania.

Za pierwszym razem nowy klient musi także zarejestrować swoje indywidualne Konto Użytkownika oraz dokonać przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy, na symboliczną kwotę 0,01 zł. O decyzji pożyczkowej pożyczkobiorca informowany jest za pośrednictwem wiadomości SMS oraz e-mail. Po pozytywnej decyzji, pieniądze z pożyczki są natychmiast przelewane na rachunek bankowy klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *