Pożyczka w Ferratum Bank koszty i opinie

przez | Marzec 9, 2017
Pożyczka w Ferratum Bank koszty i opinie
4 (80%) 1 vote

Ferratum bank opinieFerratum Bank jest firmą udzielającą klientom pożyczek gotówkowych. Marka ta należy do grupy Ferratum, działającej na całym świecie, obsługującej ponad 1,5 mln klientów. W Polsce funkcjonuje nie tylko pod nazwą Ferratum Bank, ale i dysponuje inną marką udzielającą pożyczek pozabankowych. Mowa o Ekspres Kasa.

Pożyczka w Ferratum Banku

W ofercie Ferratum Banku znajdziemy szybkie pożyczki online, również te za 0 zł dla nowych klientów, jak i pożyczki ratalne. W przypadku pierwszej, darmowej pożyczki, można ją zaciągnąć wygodnie w trybie online, w kwocie do 1500 zł, na okres 15 lub 30 dni. Chwilówkę klient spłaca w dwóch ratach lub w całości, na koniec okresu kredytowania. Dostępna jest bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach – wystarczy podanie numeru dowodu osobistego, numeru telefonu oraz konta w banku zarejestrowanego na nazwisko pożyczkobiorcy. Konieczne jest przy tym dokonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę.

Dla stałych klientów Ferratum Bank przygotował ofertę na pożyczki ratalne w kwocie do 5000 zł. Pożyczka udzielana jest na maksymalnie 24 miesiące, na dowolny cel, przy dopełnieniu przez pożyczkobiorcę minimum formalności. Nie potrzebne będą zaświadczenia o zarobkach, a pieniądze można otrzymać bezpośrednio na wskazane konto bankowe, bez wychodzenia z domu.

Czy Ferratum Bank sprawdza bik KRD Erif

Ferratum Bank jest rzetelnym pożyczkodawcą i przed udzieleniem pożyczki klientowi sprawdza jego dane w Biurze Informacji Kredytowej lub w Krajowym Rejestrze Długów. Potencjalny klient jest też kontrolowany w bazach Związku Banków Polskich oraz w Biurze Informacji Gospodarczej.

Pożyczka w Ferratum Banku – opinie klientów

Długi okres kredytowania, możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki bezpłatnie oraz pożyczki ratalnej to pożyczka ferratum bank opinie klinetówgłówne atuty elastycznej oferty pożyczkowej Ferratum Banku. Zapraszamy do dzielenia się opiniami na jej temat w komentarzach na dole strony.

Możecie tam dodać negatywne i pozytywne opinie o Ferratum Bank. 

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Ferratum Banku

Klient zaciągający pożyczkę gotówkową w Ferratum Banku w kwocie 3000 zł na okres 12 miesięcy będzie spłacał ją w ratach miesięcznych, po 401,34 zł każda. Opłaty wyniosą łącznie 1816 zł, a Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania zobowiązania 160 proc.

Wniosek o pożyczkę w Ferratum Banku

Pożyczkę gotówkową w Ferratum Banku zaciąga się w prosty sposób – wybierając w kalkulatorze pożyczki kwotę zobowiązania i okres kredytowania. Następnie wypełnia się i wysyła wniosek o pożyczkę online. Dalej trzeba dokonać przelewu weryfikacyjnego, a jeśli klient zostanie zweryfikowany poprawnie, Ferratum Bank przeleje na jego konto pożyczkę.

Pożyczkę ratalną w Ferratum Banku można otrzymać w trybie online, wybierając na stronie internetowej pożyczkodawcy kwotę, jakiej potrzebujemy oraz okres kredytowania. Później należy już tylko wypełnić wniosek online, do czego potrzebne będą dane z dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego.

2 myśli nt. „Pożyczka w Ferratum Bank koszty i opinie

 1. Dariusz Ferratum

  Jak myślicie czy ta pożyczka 3000zł na okres 12 mięsięcy to będzie dobry wybór??Mnie ta oferta nawet przekonuje.
  Szukam dokładnie takiej pożyczki i trafiłem na Ferraum bank. Akurat w swojej ofercie mają taką pożyczkę. Wszystko już tu mam podane na gotowe- koszty i oprocentowanie. Rata wynosiłaby 401,34 tak jak jest to przedstawione wyżej. Chyba nie są to duże raty?
  Wydaje mi się , że to raty z którymi bez problemu sobie poradzę. Ale chciałem jeszcze poznać zdanie innych klientów.

  Odpowiedz
 2. Klient Ferratum

  Tak to będzie dobry wybór @Dariusz. No i koszty masz już podane przy okazji. Ja jestem stałym klientem Ferratum banku. Mam teraz tą pożyczkę ratalną 5000 zł na maksymalny okres 24 miesiące i jestem z niej bardzo zadowolona. Raty nie wyszły duże- to chyba największy plus. Przy moich zarobkach prawie nie odczuwam, że spłacam jaka kol wiek pożyczkę. Pozytywnie oceniam Ferratum bank.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *