Pożyczka w GetBucks opinie

przez | Maj 2, 2017
Pożyczka w GetBucks opinie
4 (80%) 1 vote

getbucks opinieNa polskim rynku pożyczek pozabankowych marka GetBucks pojawiła się niedawno, ale już gromadzi wokół siebie klientów zainteresowanych jej ofertą. Należy ona do południowoafrykańskiej firmy Bro Business Trust. Firma ta funkcjonuje od 2011 roku na terenie RPA, Botswany, Hiszpanii, Kenii oraz w Polsce. Główna polska siedziba GetBucks znajduje się w Warszawie.

Pożyczka w GetBucks

W ofercie GetBucks znalazły się szybkie pożyczki gotówkowe, które udzielane są klientom spełniającym następujące warunki:
• bycie osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
• wiek od 20 do 70 lat,
• posiadanie miejsca zameldowania na terytorium Polski i numeru ewidencyjnego PESEL,
• zarejestrowanie się na stronie internetowej getbucks.com oraz utworzenie konta użytkownika,
• dokonanie przelewu potwierdzającego rejestrację,
• złożenie prawidłowo wniosku o pożyczkę,
• przejście pozytywnie procesu weryfikacji,
• zawarcie umowy pożyczki,
• nieposiadanie z chwilą wnioskowania o pożyczkę żadnych zaległości finansowych względem pożyczkodawcy.

Pożyczki w GetBucks udzielane są w kwocie od 200 zł do 4000 zł, na okres od 1 do 30 dni. Opinie o GetBucks są jak najbardziej pozytywne co dodatkowo zachęca do skorzystania z tej firmy.

Czy GetBucks sprawdza BIK?

Zanim GetBucks wyda decyzję pożyczkową, sprawdza swoich klientów w bazach Krajowego Rejestru Długów Biurze Informacji Gospodarczej SA, w Rejestrze Dłużników ERIF, w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej SA oraz w InfoMonitorze Biura Informacji Gospodarczej.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w GetBucks

Jeśli klient zdecyduje się zaciągnąć za pośrednictwem serwisu getbucks.com pożyczkę gotówkową w kwocie 4000 zł na okres 30 dni, to w przypadku obowiązywania standardowych warunków pożyczki jej RRSO wyniesie 1720 proc. Firma GetBucks pobierze przy tym prowizję w wysokości 1084,93 zł, a stopa oprocentowania pożyczki w skali roku będzie wynosiła 10 proc.

GetBucks opinie klinetów

Szybka decyzja kredytowa i pożyczka do kwoty 4000 zł to główne atuty oferty GetBucks. Dzięki temu pożyczka GetBucks opinie ma pozytywne. Zapraszamy wszystkich klientów, którzy korzystali już z usług tej firmy pożyczkowej do dzielenia się z naszymi czytelnikami informacjami na ten temat.

Jeśli Ty korzystałeś z tej pożyczki to zostaw poniżej swoją opinie o GetBucks – z pewnością pomoże to w podjęciu decyzji o wzięciu pożyczki innym potrzebującym.

Wniosek o pożyczkę w GetBucks?

Pożyczkę w GetBucks można zaciągnąć całkowicie w trybie online, za pośrednictwem strony getbucks.com. Po pierwsze klient powinien założyć w serwisie darmowe konto klienta, podając w tym celu swoje dane osobowe oraz informacje o swoich dochodach i wydatkach miesięcznych. Po złożeniu elektronicznego wniosku o pożyczkę, GetBucks sprawdzi podane przez klienta informację, a jeśli wszystko będzie w porządku, wypłaci klientowi pożyczkę w formie bezgotówkowej, bezpośrednio na wskazane przez niego konto bankowe.

Celem weryfikacji tożsamości klienta, GetBucks wymaga od nowych pożyczkobiorców dokonania przelewu potwierdzającego rejestrację w kwocie 0,01zł na konto pożyczkodawcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *