Pożyczka w KasaTAK opinie i koszty

Pożyczka w KasaTAK opinie i koszty
4.7 (93.33%) 3 votes

Możliwość zaciągania pożyczek online oferuje między innymi serwis Kasatak.pl. Marka ta jest częścią kasatak opinieGrupy Ferratum, doskonale znanej w całej Europie z tego, że jako pierwsza zaczęła oferować potencjalnym klientom mobilne mikropożyczki. Obecnie specjalizuje się w tym segmencie rynku finansowego. Jej serwis Kasatak.pl umożliwia zaciąganie krótkoterminowych pożyczek pozabankowych.

Szybka pożyczka w Kasatak

Pierwsza pożyczka z Kasatak.pl może opiewać na kwotę do 1500 zł i być zaciągana na okres 15 lub 30 dni. Nowy klient przy pierwszej pożyczce, nie płaci żadnych opłat dodatkowych i odsetek. Udzielana jest ona szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności. Pożyczkę może otrzymać każda osoba, będąca polskim obywatelem, która ma od 21. do 70. lat.

Każda kolejna pożyczka w Kasatak.pl może opiewać na kwotę do 2000 zł i być spłacana w ratach, w okresie 15, 30 lub 60 dni.

Czy Kasatak sprawdza BIK i KRD?

Kasatak.pl sprawdza przed wydaniem decyzji o udzieleniu pożyczki gotówkowej sytuację kredytową klienta. Kontroluje m.in. czy nie jest on dłużnikiem w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie ERIF.

KasaTak nie sprawdza BIK – wg. oficjalnych informacje ze strony kasatak.pl na dzień dzisiejszy firma ta nie kontroluje sytuacji kredytowej swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Koszty pożyczki w Kasatak

W ramach promocji dla nowych klientów pierwsza pożyczka gotówkowa w Kasatak.pl jest udzielana bezpłatnie, a jej RRSO równe 0 proc. Kolejne pożyczki są już płatne. Na przykład, jeśli klient zaciąga zobowiązanie w wysokości 500 zł, na 15 dni, uiszcza opłatę w wysokości 133 zł, spłaca łącznie 633 zł, a RRSO pożyczki wynosi 31 279 proc.

Wniosek o pożyczkę w Kasatak?

Klient chcący pożyczyć pieniądze za pośrednictwem serwisu KasaTak.pl (https://www.kasatak.pl/) powinien wypełnić w pierwszej kolejności prosty wniosek o pożyczkę online. Do jego uzupełnienia kasa tak bik krdpotrzebny będzie dowód osobisty oraz numer posiadanego telefonu komórkowego.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki, należy z własnego rachunku wykonać przelew w wysokości 0,01 zł na wskazane konto bankowe. W ten sposób dokonywana jest weryfikacja danych osobowych, jakie klient podaje we wniosku o pożyczkę. Pieniądze po otrzymaniu przelewu weryfikacyjnego są niezwłocznie wysyłane na konto klienta. W szczególnych przypadkach klient może zostać poproszony o skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Opinie o KasaTAK

Z uwagi na fakt, że pożyczkę w Kasatak.pl można otrzymać w zaledwie 10 minut od chwili złożenia wniosku elektronicznego, jest to dobra oferta dla osób, którym szczególnie zależy na czasie. Jeśli ktokolwiek z Państwa zaciągał już pożyczkę w KasaTak.pl zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Tagi: , , ,

1 komentarz

  1. karo Marzec 19, 2017 at 12:57 pm Reply

    Mam 1000zł w kasa tak i to za 0zł. Czy to nie jest idealna pożyczka? Potrzebowałam pilnie gotówki na naprawę samochodu. przejrzałam kilka ofert i ze wszystkich zdecydowałam się na kasa tak. A dlaczego? Bo miała sporo pozytywów,pierwszą pożyczkę oferują za darmo. To jest to czego szukała. Pieniążki na kącie tez miałam szybko. I autko zostało naprawione;)
    To pożyczka idealna dla mnie. Sprawdźcie pożyczkę w kasa tak może też wam się spodoba 😉
    POLECAM KARO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *