Pożyczka w KredytOK koszty i opinie klinetów

Pożyczka w KredytOK koszty i opinie klinetów
Rate this post

kredytOK opinie klinetówMarka KredytOK jest własnością firmy Capital Service Spółki Akcyjnej, która posiada swoją główną siedzibę w Ostrołęce. Historia jej działalności sięga 1999 roku i jest to jedna z niewielu firm pozabankowych, które udzielają chwilówek na polskim rynku finansowym wyłącznie z wykorzystaniem polskiego kapitału. Pożyczki w KredytOK są udzielane online, jak i w oddziałach zlokalizowanych na terenie całego kraju.

 Pożyczka w KredytOK

KredytOK oferuje swoim klientom zaciągnięcie pożyczki gotówkowej przez internet, telefon lub w oddziale pożyczki gotówkowej. Pożyczka jest udzielana w kwocie maksymalnie do 15 000 zł z niską ratą miesięczną i okresem spłaty do 48 miesięcy. Nie ma znaczenia cel, na który jest zaciągana.

Czy KredytOK sprawdza bik KRD Erif?

W przypadku „Pożyczki jak marzenie” w KredytOK wymagane jest dopełnienie minimum formalności. Na stronie KredytOK znajduje się informacja, że firma ta może udostępniać dane osobowe swoich pożyczkobiorców firmom kurierskim, pocztowym, windykacyjnym oraz BIG i BIK, w celu zbadania wiarygodności kredytowej oraz określenia zdolności. Nie ujawnia przy tym, czy bazy KRD i ERIF również są sprawdzane na etapie badania wiarygodności kredytowej klienta, ale przypuszczalnie tak właśnie jest.

 Koszty i oprocentowanie pożyczki w KredytOKpożyczka w KredytOK

Na stronie internetowej KredytOK (https://kredytok.pl/)znajdują się wyliczenia przykładowej, reprezentatywnej pożyczki gotówkowej – „Pożyczka jak marzenie”.

Jeśli jest udzielana na okres 48 miesięcy, na kwotę 4000 zł, prowizja za udzielenie zobowiązania wyniesie 1000 zł, a prowizja operacyjna 3000 zł. Odsetki naliczone przez KredytOK to 930,59 zł. RRSO pożyczki wynosi wówczas 61,46 proc., a pierwsza rata spłacana przez klienta – 199,54 zł.

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK

W celu zaciągnięcia pożyczki gotówkowej należy wypełnić krótki formularz online. Można także zostawić swój numer kontaktowy i poczekać na kontakt z doradcą firmy pożyczkowej, który przedstawi atrakcyjną ofertę oraz ustali wygodny termin spotkania. Pieniądze można otrzymać także w oddziale, gdzie od ręki są realizowane wszystkie formalności i wypłacana.

Pozyczka w KredytOK – opinie klientów

Opinie klientów na temat pożyczki w KredytOK są w większości pozytywne, a fakt, że firma działa na polskim rynku już od 1999 roku sprawia, że najprawdopodobniej można jej zaufać. Zachęcamy jej klientów do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z zaciąganiem pożyczek w KredytOK.

Tagi: , , ,

komentarze 2

 1. soch Marzec 19, 2017 at 12:44 pm Reply

  Pożyczka jak marzenie-dobrze to brzmi 😀
  Słyszałem o kredyt ok od znajomego który skorzystał u nich z szybkiej pożyczki na jakąś małą kwotę. Mnie jednak bardziej interesuje ta pożyczka jak marzenie. I jeszcze dość ciekawe jest to, że można ją rozłożyć do 48 miesięcy nawet. To prawie jak w przypadku pożyczek bankowych. A jak to jest z formalnościami przy tej pożyczce?
  Dużo załatania czy ograniczyli się do minimum? Z artykułu dowiedziałem się, że sprawdzają bik ale to w sumie nie ma znaczenia akurat dla mnie bo nie mam wpisów…

 2. fortuna Kwiecień 25, 2017 at 10:53 am Reply

  To faktycznie pożyczka jak marzenie nie tylko z nazwy hehe 😀 Ja już się przekonałem o tym a wy?? Firmę kredyt ok znalazłem w internecie. Jak szukałem pożyczki. Oferują minimum formalności to jest to czego oczekuję od takiego szybkiego kredytu. I w przypadku tej firmy tak było. Wniosek wysłałam. Pożyczka została mi przyznana. Wszystko zostało szybko załatwione. Nic dodać nic ująć kredyt na 6!!!
  Teraz tylko pozostaje spłacić i w razie pilnej potrzeby można ponownie skorzystać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *