Pożyczki Lime-Kredyt opinie

Pożyczki Lime-Kredyt opinie
5 (100%) 1 vote

Lime opinie

Logo Lime

Marka Lime, a właściwie Lime-Kredyt prowadzi serwis pożyczek online i udziela takich zobowiązań finansowych klientom indywidualnym. Jest on własnością firmy Lime Kredyt Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego. Już na wstępie można potwierdzić pozytywne opinie o Lime Kredyt – jest ich sporo w internecie.

Pożyczka w Lime

Pożyczkę w firmie Lime-Kredyt można uzyskać w jednej z dwóch taryf:
Taryfa VIP – oferuje bezpłatne 5 dni korzystania z pożyczki, ze stawką 0 proc. za dzień; w okresie od 6 do 30 dnia korzystania z pożyczki naliczane są odsetki w kwocie 0,25 proc. na dzień; pożyczka dostępna jest w wysokości od 100 do 3000 zł, z możliwością zwiększenia limitu.
Taryfa LIME/GOLD – pożyczka w kwocie od 100 do 2500 zł, udzielana na okres od 7 do 30 dni, ze stawką oprocentowania od 13 do 22,5 proc.
Taryfa LIME/START – pożyczka w kwocie od 100 do 800 zł, na okres od 7 do 30 dni, ze stawką oprocentowania od 18 do 30 proc.
Taryfa LIME/SILVER – pożyczka w kwocie od 100 do 1500 zł, na okres od 7 do 30 dni, ze stawką oprocentowania na poziomie od 15 do 25 proc.

Czy Lime sprawdza bik KRD Erif?

Lime Kredyt nie ujawnia, czy weryfikuje historię kredytowania i sytuację finansową klienta w biurach informacji gospodarczej lub w Biurze Informacji Kredytowej.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Lime

W przypadku zaciągania pożyczki w Lime na kwotę 2000 zł na okres 30 dni, klient będzie miał do zwroty 2549,20 zł. RRSO zobowiązania wyniesie przy tym 1814,47 proc.

Opinie o Lime Kredty

Lime opinie

Lime opinie

Brak żmudnych formalności do spełnienia przy zaciąganiu pożyczki chwilówki w Lime sprawia, że szybko można uzyskać pożądaną kwotę zobowiązania i opinie o Lime kredyt są pozytywne. Zapraszamy wszystkich klientów tej firmy do dzielenia się z naszymi czytelnikami swoimi opiniami na temat tego, jak zaciągnąć i spłacić pożyczkę w Lime. Zostaw pozytywną lub negatywną opinie o Lime kredyt poniżej – napisz prawdę a pomoże to kolejnym osobom, które chcą wziąć pożyczkę w Lime Kredyt.

Jak wziąć pożyczkę w Lime?

Nowy klient w celu zaciągnięcia pierwszej pożyczki w Lime, powinien założyć na stronie internetowej lime-kredyt.pl swój profil. Na górze strony jest przycisk „Stwórz profil”, albo też internauta może skorzystać z suwaka „Wypłać pieniądze”. W formularzu elektronicznym wpisuje się imię, nazwisko, datę urodzin i dane kontaktowe.

W drugim kroku należy uzupełnić dane dotyczące konta bankowego i wprowadzić dodatkowe informacje, aby Lime Kredyt mogło przydzielić klientowi odpowiednią taryfę pożyczkową.

Trzeci krok obejmuje wybór przez klienta kwoty i okresu kredytowania. Później podpisuje on umowę kodem z SMSa, który Lime wysyła na numer telefonu komórkowego. Pieniądze wypłacane są przez pożyczkodawcę natychmiast, na wskazane konto bankowe.

 

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *