Pożyczka w Provema – opinie i koszty

Pożyczka w Provema – opinie i koszty
Rate this post

Nie możesz się odnaleźć w gąszczu wszystkich ofert pożyczkowych, które są dostępne na rynku? Nie ma się czemu dziwić. W końcu rozeznanie wśród kilkudziesięciu lub kilkuset ofert może nie być najłatwiejsze do zrealizowania. Aby jednak przybliżyć Wam nieco temat pożyczek pozabankowych, z dzisiejszego artykułu dowiesz się coś więcej na temat pożyczki bez BIK w Provema.

Pożyczka w Provema – koszty

Czy to pożyczka, czy kredyt bankowy, każdy z tych produktów wiąże się z dodatkowymi opłatami typu oprocentowanie, opłata przygotowawcza, czy inne. Podobnie jest w przypadku pożyczki w Provema. Ale zanim przejdziemy do kosztów pożyczki Provema, przedstawię ofertę, o jaką w ogóle można się ubiegać.

Kwota pożyczki, o jaką można się ubiegać w Provem Credit jest kwota od 1100 zł do 1500 zł.

Okres spłaty pożyczki pozabankowej to nawet 6 miesięcy, czyli sporo więcej, niż niektóre konkurencyjne pożyczki.

Poniżej znajduje się reprezentatywny przykład pożyczki w Provema:

Kwota: 1500 zł

Kwota do spłaty: 2130

Rata miesięczna 355 zł

RRSO: 257%

 

Pożyczka w Provema – opinie

Na stronie pożyczkodawny można co nieco więcej poczytać na temat samej pożyczki oraz opinie innych pożyczkobiorców. Choć przy założeniu, że na własną stronę, Provema niekoniecznie chce wstawiać oceny negatywne, to warto poszukać ich nieco więcej w Internecie. Wystarczy wpisać „Pożyczka w Provema – opinie” i wyszukać te, które nas bardziej interesują. Na ogół pożyczki w Provema są chwalone za szybką realizację i mało formalności. Minusem, jak zwykle w przypadku większości pożyczek pozabankowych, są wysokie opłaty.

Pożyczka w Provema – czy się opłaca?

Spora część opinii internatów dotyczy wysokich rat pożyczki w Provema ora wysokiego RRSO. Oczywiście jest ono wyższe niż zwykle bywa w przypadku pożyczek bankowych, ale porównywanie pożyczki pozabankowej do bankowej jest nie do końca na miejscu. Czy raty są wysokie, to polecam ocenić samemu i zdecydować, czy pożyczka w Provema się opłaca, czy też nie.

Pożyczka w Provema – jakie dokumenty?

Provema to jedna z tych firm, które nie wymagają od swoich wnioskodawców szeregu dokumentów. Tak naprawdę wystarczy potwierdzić konto bankowe. Ważne, aby konto bankowe należało bezpośrednio do osoby wnioskującej. Nie może ono być współwłasnościowe.

Pożyczka w Provema – czas oczekiwania

Czas oczekiwania to zwykle około 15 minut. Czasami ten czas może się wydłużyć ze względu na przerwy w systemie. Każde wnioski składane pomiędzy 8-18 są rozpatrywane w ciągu kwadransu. Wnioski składane poza wspomnianymi godzinami mogą spowodować, że czas na decyzję się wydłuży.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *