Pożyczka w VIPPO opinie i koszty

Pożyczka w VIPPO opinie i koszty
5 (100%) 1 vote

Ilość firm pożyczkowych, którą można znaleźć w Internecie jest bardzo duża. Nie sposób się odnaleźć i znać je wszystkie. Dlatego ten artykuł zostanie poświęcony jednej z nich – firmie pożyczkowej VIPPO.

Firma VIPPO jest zidentyfikowaną i legalnie działającą instytucją. Została wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych Komisji Nadzoru. Firma ta działa zgodnie z przepisami prawa.

Pożyczka w Vippo koszty

Jedną z głównych kwestii analizowanych podczas wyboru odpowiedniej pożyczki pozabankowej są opłaty związane z kredytowaniem. Zwykle wliczają się w nie oprocentowanie, prowizje oraz dodatkowe opłaty związane np. z wydłużeniem okresu kredytowania.

Pierwszym rodzajem opłat związanych z pożyczką w Vippo jest opłata przygotowawcza, która waha się pomiędzy 280 zł a 1400 zł – kwota ta jest uzależniona od kwoty, o jaką wnioskujemy i jest to tzw. „opłata przygotowawcza”.

Drugą opłatą jest „opłata miesięczna”, czyli inaczej rata. Rata również jest uzależniona od kwoty pożyczki i wynosi od 20 do 100 zł.

Pożyczkę w Vippo można zaciągnąć na kwotę minimalną 1000 zł, a maksymalną 5000 zł.

Roczna stopa oprocentowania wynosi 10%.

Wszystkie koszty, dokładnie rozpisane, można znaleźć na stronie pożyczkodawcy.

 

Pożyczka w Vippo opinie

Opinie na temat pożyczki w Vippo zwykle bywają pozytywne. Oczywiście można znaleźć garstkę tych, w których kredytobiorcy żalą się np. na koszty. Zdecydowana większość jest jednak pozytywna.

Czy pożyczka w Vippo się opłaca

Biorąc pod uwagę wszystkie koszty związane z pożyczką w Vippo można w łatwy sposób określić, czy pożyczka ta się opłaca. Odpowiedź jest prosta – to zależy J Dla jednych opłaty związane z ta pożyczką mogą wydawać się zbyt duże, dla innych nie. Z całą pewnością jest to pożyczka droższa niż kredyt gotówkowy w banku, jednak porównując ją z innymi, nie jest wcale taka zła. Decyzję o tym, czy coś się opłaca czy nie, zostawiam już dla samego kredytobiorcy.

 

Pożyczka w Vippo – jakie dokumenty

Aby wnioskować o pożyczkę w Vippo należy spełnić tylko trzy warunki:

  • Być obywatelem Polski, co potwierdzi Twój dowód tożsamości
  • Masz ukończone 25 lat
  • Nie widniejesz w Krajowym rejestrze Dłużników

Pożyczka w Vippo – czas oczekiwania

Wszystkie formalności związane z pożyczką można załatwić w ciągu dosłownie 24 godzin bez wychodzenia z domu. Decyzja o przyznaniu pożyczki otrzymasz po zweryfikowaniu Twoich danych – zwykle trwa to około 12-30 minut. Po weryfikacji konta, pieniądze otrzymasz do 24 h.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *