Hapi Pożyczki koszty i opinie klientów

Hapi Pożyczki koszty i opinie klientów
3.7 (73.33%) 3 votes

Marka Hapi pożyczki jest własnością doskonale znanej firmy na rynku pożyczek pozabankowych – Provident. Wprowadziła ona na polski rynek finansowy ofertę z pożyczkami online spłacanymi w ratach. Hapi pożyczki są częścią międzynarodowej grupy IPF, która jest głównym dostawcą produktów finansowych na świecie i obsługuje około 3 mln klientów.

Pożyczka w Hapi pożyczki

W Hapi pożyczki potencjalny klient może otrzymać pożyczkę ze spłatą ratalną w wysokości od 800 zł do nawet 10 000 zł. Jest to jeden z najwyższych limitów pożyczek, jakie są dostępne aktualnie na rynku polskim. Pożyczkę należy przy tym spłacić w terminie od 3 do 24 miesięcy.

Czy Hapi pożyczki sprawdzają BIK i BIG?

Przed uzyskaniem pożyczki, Hapi pożyczki kontrolują sytuację finansową klienta w bazach Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz Biura Informacji Gospodarczej (BIG).

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Hapi pożyczki

Reprezentatywny przykład Hapi pożyczki prezentuje kalkulację dla zobowiązania w wysokości 2000 zł, zaciąganego na okres 12 miesięcy. Klient spłaca wówczas raty miesięczne w wysokości 267,10 zł. Hapi pożyczki pobierają prowizję za przystąpienie do zobowiązania w wysokości 1092 zł oraz naliczają odsetki według rocznej stopy oprocentowania w wysokości 10 proc. Łącznie do spłaty klient ma 3205,58 zł, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania pożyczki reprezentatywnej wyniesie 154,76 proc.

Wniosek o pożyczkę w Hapi pożyczki?

Proces zaciągania Hapi pożyczki jest bardzo prosty. Na stronie internetowej hapipożyczki.pl wybiera się pożądaną kwotę zobowiązania oraz okres spłaty. Następnie kliknąć należy biorę pożyczkę i wypełnić wniosek pożyczkowy.

Konieczne jest przy tym podanie numeru telefonu komórkowego, ponieważ tą drogą firma pożyczkowa potwierdza dane klienta. Jeśli ocena wiarygodności kredytowej przebiegnie pomyślnie, Hapi pożyczka przelewana jest na konto bankowe klienta lub dokonywana jest wypłata środków finansowych z pożyczki w placówce Poczty Polskiej.

Opinie o Hapi pożyczki

Na plus oferty Hapi pożyczki przemawia elastyczność oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy, prosty proces wnioskowania o zobowiązanie czy szybkość otrzymania wypłaty środków od pożyczkodawcy. Jeśli korzystaliście już Państwo z oferty Hapi pożyczki, zapraszamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z czytelnikami.

5 thoughts on “Hapi Pożyczki koszty i opinie klientów

 • Ocenili moją zdolność kredytową na korzyść dla mnie. Dostałem pożyczkę w Hapi pożyczka i to taką o jaką się starałem. Wypłata na konto nastąpiła szybko.Więcej można się dowiedzieć z ich strony. Ale także tu są przydatne informacje. Przeczytajcie artykuł jeśli interesuje was pożyczka w firmie Hapi. Zachęcam i polecam 🙂

 • Moja hapi pożyczka to 3000zł na 36 miesięcy. Rata jaka spłacam co miesiąc to 181,75zł.
  Idealna i niska rata dla mnie.Lepiej chyba nie mogłem sobie dobrać pożyczki i oczywiście tak niskiej raty. Jak się dowiedziałem, że można tu rozłożyć pożyczkę na 36 rat to od razu postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że to prawda. Szukałem takich rat bo więcej niż 200zł miesięcznie to nie mógłbym spłacać niestety…
  Wiem, że 36 to dość dużo rat, ale mi to odpowiada.

  • Widzę, że całkiem nie drogo cie to wyniosło. Rata miesięczna nie duża moim zdaniem .
   Chyba tez tu złożę wniosek o pożyczkę. Potrzebuję dokładnie takiej samej kwoty jak ty masz:) Tylko może na krótszy okres czasu by mnie interesowała pożyczka. Ciekawe tez jak zmienia się raty jeśli skrócę okres czasu o kilka miesięcy. Maks do 300zł byłbym w stanie spłacać raty co miesiąc-może tak da rade. Zobaczymy. Zaraz się z nimi skontaktuje i zapytam jak to będzie wyglądało.

 • A jak jest z tym bik i big??Piszą tu , że kontrolują sytuacje w bazach Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz Biura Informacji Gospodarczej (BIG).Ale czy to oznacza , że jeśli ktoś jest w tej bazie to nie uzyska pożyczki w Hapi pożyczka?
  Jestem w biku i tak się zastanawiam czy wysyłać wniosek tu bo jak mają go odrzucić z tego powodu no to strata czasu. W takim wypadku będę szukał dalej.

 • Wszystko fajnie się zapowiada. Wysłałem wniosek o 2000 tysiące.Na rok czasu
  (12 miesięcy). Koszty tak jak wyżej przedstawione. W bik nie jestem więc z tym tez nie powinno być problemów jak mnie sprawdzą. Czekam tylko na odpowiedz ale myślę, że to tylko formalność. Bo przeciwności nie ma aby odrzucili mój wniosek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *