POLOżyczka opinie i koszty

POLOżyczka opinie i koszty
5 (100%) 1 vote

polozyczka opiniePożyczka w rytmach Disco Polo – tak w skrócie można opisać POLOżyczkę, czyli markę działającą na polskim rynku finansowym, która zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych zobowiązań pożyczkowych klientom indywidualnym. Jest ona własnością polskiej spółki SOLVEN Finance. Już na wstępie można napisać, że opinie o Polożyczka są pozytywne i marka cieszy się dużym zainteresowaniem.

Pożyczka w POLOżyczce

POLOżyczka udzielana jest w kwocie od 100 zł do 5000 zł, na okres 1, 5, 10, 15, 19, 23, 27 lub 30 dni. Pożyczka w POLOżyczce może zostać udzielona osobom, które:
• posiadają obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej,
• mają w granicach od 18 do 70 lat,
• otrzymują wynagrodzenie lub posiadają dochód z tytułu świadczenia takiego jak renta czy emerytura,
• nie zostały wpisane do jakiegokolwiek rejestru dłużników, naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Czy POLOżyczka sprawdza bik KRD Erif?

Za każdym razem decyzja o udzieleni pożyczki w POLOpożyczka jest wydawana po dokonaniu oceny zdolności kredytowej klienta, również na podstawie informacji pozyskanych z Biura Informacji Gospodarczych lub ze zbiorów danych pożyczkodawcy.

POLOżyczka opinie klientówopinie o polożyczka

POLOżyczka udziela zobowiązań finansowych poza systemem bankowym – szybko i przy załatwieniu minimum formalności przez klienta. W efekcie można w krótkim czasie pożyczyć pieniądze i rozdysponować je zgodnie z własnymi planami. Czy ktokolwiek z Państwa korzystał już z oferty POLOżyczki? Jeśli tak, to zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi opiniami na ten temat. Zachęcamy do tego, aby dodawać pozytywne opinie o Polożyczka jak i te negatywne opinie o polożyczka – stwórzmy prawdziwy obraz pożyczki w tej firmie.

Koszty pożyczki w POLOżyczce

W przypadku zaciągania przez klienta pożyczki w kwocie 3000 zł na okres 15 dni w POLOżyczce, będzie on miał łącznie do spłaty 3753 zł, a Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wyniesie wówczas 23159,19 proc. POLOżyczka pobierze od pożyczkobiorcy prowizję w wysokości 753 zł. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki o 7 kolejnych dni to koszt 51,24 zł.

Jak wziąć pożyczkę w POLOżyczce?

Celem złożenia pierwszego wniosku o pożyczkę w POLOżyczka klient musi przejść na stronie polozyczka.pl szybki proces rejestracji. Po podaniu wymaganych danych i rejestracji konta, pożyczkobiorca zostanie automatycznie zalogowany do niego i będzie mógł wybrać pożądaną kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Po wypełnieniu prostego formularza, informacje dotyczące sytuacji finansowej klienta są sprawdzane przez system i wydawana jest decyzja o wypłacie pożyczki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *