Pożyczka Łatwykredyt koszty i opinie klinetów

Pożyczka Łatwykredyt koszty i opinie klinetów
4 (80%) 1 vote

Łatwy kredyt opinieMarka Łatwy Kredyt jest własnością PolCredit Sp. z o.o. i udziela szybkich pożyczek gotówkowych w trybie online. Spółka PolCredit jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego o kapitale zakładowym 50000 zł. PolCredit z kolei jest spółką – przedstawicielstwem litewskiej spółki akcyjnej Lateko Lizings, która w Polsce prowadzi działalność polegającą na świadczeniu usług finansowych od sierpnia 2012 roku.

Pożyczka w Łatwy Kredyt

Łatwy Kredyt oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe w trybie online, na kwotę do 200 do 3000 zł na okres 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 lub 30 dni. Pierwsza pożyczka udzielana nowemu klientowi może opiewać maksymalnie na kwotę 1500 zł. Jest to darmowa pożyczka, co oznacza, że pożyczkobiorca oddaje do Łatwy Kredyt taką samą kwotę, jaką pożyczył, bez dodatkowych opłat czy prowizji.

Łatwy Kredyt (https://www.latwykredyt.pl/) oferuje pożyczki wyłącznie konsumentom, posiadającym polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terenie RP oraz pełną zdolność do czynności prawnych. Muszą oni mieć od 20 do 70 lat, posiadać osobisty rachunek bankowy i aktywny numer telefonu komórkowego.

Czy Łatwy Kredyt sprawdza BIK BIG KRD Erif?

Łatwy Kredyt sprawdza historię kredytowania potencjalnego pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Gospodarczej (BIG). Pozostałe rejestry dłużników jak KRD, ERIF czy BIK prawdopodobnie nie sa sprawdzane (nie ma takiej informacji na stronie Łatwy Kredyt)

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Łatwy Kredyt

Pierwsza pożyczka w Łatwy Kredyt jest udzielana bezpłatnie, natomiast kolejne mają już naliczane odsetki i opłaty. Na przykład pożyczka udzielona na 2500 zł na okres 30 dni, generować będzie opłatę w wysokości 687,50 zł. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania pożyczki wyniesie 1821,80 proc.

Pożyczka w Łatwy Kredyt – opinie klientów

Krótki czas oczekiwania na pożyczkę gotówkową to atut oferty łatwy Kredyt. Czy mieli Państwo już do czynienia z tą firmą pożyczkową i mogli podzielić się swoimi opiniami na jej temat z czytelnikami?

Z opinii o Łatwy kredyt znalezionych w internecie wynika, że są one w dużej mierze pozytywne. Stąd tak duże zainteresowanie tymi pożyczkami. Zapraszamy do pozostawianie swojej opinii lub oceny poniżej w komentarzu.

Jak wziąć pożyczkę w Łatwy Kredyt?

W celu zaciągnięcia pożyczki na stronie Latwykredyt.pl należy kliknąć weź pożyczkę, po oznaczeniu pożądanej kwoty zobowiązania i okresu kredytowania. Następnie klient wypełnia formularz elektroniczny i zaznacza pole do akceptacji znajdujące się na dole formularza.

Musi potwierdzić kwotę oraz okres, na który chce skorzystać z pożyczki. Konieczne jest zarejestrowanie nowego klienta w serwisie Latwykredyt.pl, wraz z wyznaczeniem swojego hasła, jakim klient będzie się posługiwał przy logowaniu się na swój profil. Wymagane przez Ławy Kredyt jest dokonanie weryfikacji tożsamości klienta za pośrednictwem przelewu z osobistego rachunku bankowego. W tytule należy wpisać: „Przeczytałem/am i zgadzam się z warunkami regulaminu i umowy pożyczki od firmy PolCredit Sp. z o.o.”.

 

2 thoughts on “Pożyczka Łatwykredyt koszty i opinie klinetów

  • A jak ocenicie pożyczkę łatwy kredyt? Korzystaliście już z niej? Ja postanowiłem złożyć do nich wniosek. Moja pożyczka to 1000zł na 30 dni. W sumie jeszcze nie moja bo czekam na odpowiedz 😀 Wniosek wysłany 10 minut temu. Pewnie nie długo odpowiedzą-liczę na to;)
    Z tego co sprawdzałam to warunki spełniam więc chyba odpowiedz będzie pozytywna.
    Najbardziej cieszy mnie fakt, że pierwsza pożyczka w tej firmie jest darmowa.
    Dobrze, że coraz więcej firm ma w swoich ofertach taką darmową pożyczkę.

  • Dość wysoko bym ocenił łatwy kredyt. Chociażby z tego względu, że zdarza mi się często korzystać z tego typu pożyczek, chwilówek. I łatwy kredyt się wyróżnia na tle innych- w pozytywnym znaczeniu oczywiście 😉 Postawił bym ich na jakimś trzecim miejscu z tych pożyczek co korzystałem do tej pory a było ich naprawdę sporo. Przyznam też, że jestem dość wymagający w stosunku do takich firm. Tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Na chwilę obecną spłacam pożyczkę w łatwy kredyt 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *