Pożyczka Net Credit opinie i koszty

Pożyczka Net Credit opinie i koszty
5 (100%) 1 vote

Spośród wielu pożyczek pozabankowych ciężko jednoznacznie wybrać, która z nich jest najlepsza. Na opinie o net creditocenę pożyczki pozabankowej ma wpływ wiele czynników: koszty, okres kredytowania, opinie wcześniejszych klientów czy poziom skomplikowania składanego wniosku. Dziś przyjrzymy się bliżej pożyczce pozabankowej w Net Credit.

Pożyczka Net Credit

Pożyczka w Net Credit na pierwszy rzut oka przypomina większość dobrze znanych pożyczek oferowanych przez firmy pozabankowe. Co oznacza, tyle, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest pożyczką za darmo. A okres kredytowania nie może przekroczyć 30 dni. Brzmi znajomo, prawda? Ile razy przeglądaliście oferty różnych firm pożyczkowych i wydawało Wam się, że mają identyczne oferty?
Co lepsze, nawet kwota pożyczki wydaje się łudząco podobna do innych ofert, bowiem maksymalnie może ona wynosić 4 000zł.
Aby móc wziąć pożyczkę w Net Credit należy spełniać kilka podstawowych wymagań: posiadać od 20 do 70 lat i mieć polskie obywatelstwo lub być osobą na stałe zamieszkującą Polskę. Innym niezbędnym wymaganiem, które stawia Net Credit jest posiadanie rachunku bankowego oraz stałych dochodów.

Strona internetowa Net Credit:

netcredit-opinie-i-koszty

Kontakt Net Credit

Z Net Credit możemy skontaktować się na dwa sposoby:
 • dział obsługi: 22-100-60-10
 • kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie NetCredit

Godziny pracy: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00, Sobota 8:00 – 20:00, Niedziela 9:00 – 20:00

Pożyczka Net Credit kalkulator i koszty

Jak zostało już wcześniej wspomniane, aby przyciągnąć do siebie nowych klientów Net Credit oferuje pierwszą darmową pożyczkę w wysokości 2 000 zł. Jednak ważne, aby nie przekroczyć terminu spłaty, który upływa po 30 dniach, ponieważ wtedy Net Credit dolicza już opłatę w wysokości 500 zł.
A jak wygląda sprawa z kolejnymi pożyczkami? Czy warto je brać?
Przykładowo kwota 2 500 zł. pożyczona na 30 dni wiąże się z opłatami w wysokości kolejnych 625 zł., a więc cała kwota, którą należy oddać to 3125 zł.
Aby lepiej zrozumieć mechanizm naliczania prowizji przez Net Credit, warto odwiedzić stronę pożyczkodawcy, gdzie znajduje się prosty kalkulator kredytowy.

Pożyczka Net Credit – opinie

Opinie o pożyczce w Net Credit okazują się różne, jak można się domyślić. Część osób komentuje, że branie pożyczek pozabankowych to coś, co generuje zbyt duże koszty. Inni twierdzą, że jednorazowa pożyczka pomogła im stanąć na nogi, czy załatwić niespodziewany remont w domu. Oczywiście warto dobrze przemyśleć to, czy chcemy brać pożyczkę pozabankową, jednak należy też mieć na uwadze, że wszystko jest dla ludzi i z umiarem z pewnością pożyczka nikomu nie zaszkodzi.

Swoja opinie o NetCredit możesz dodać pod wpisem do czego zachęcamy – pomoże ona innym zainteresowanym w podjęciu decyzji o wzięciu pożyczki w Netcredit.

Pożyczka Net Credit – składanie wniosku

Składanie wniosku pożyczkowego w Net Credit bardzo przypomina ten w innych firmach pozabankowych. Można go opisać w trzech krokach:

 • Po pierwsze: Złożenie wniosku poprzez stronę internetową.
 • Po drugie: Weryfikacja danych oraz konta bankowego poprzez zlecenie przelewu bankowego do Net Credit w wysokości 1 grosza lub 1 złotówki.
 • Po trzecie: jeżeli nastąpi taka konieczność Net Credit skontaktuje się telefonicznie. Jeżeli natomiast nie – natychmiastowo zleci przelew na wcześniej określony rachunek bankowy.

Pożyczka w Net Credit ma sporo pozytywnych opinii, a dodatkowo złożenie wniosku wymaga dosłownie kilku chwil, przez co często oferta tego pożyczkodawcy widnieje w rankingach pożyczkowych lub jest polecana na forach branżowych.

4 thoughts on “Pożyczka Net Credit opinie i koszty

 • Hmm co myślicie na temat pożyczki w net Credit??
  Poczytałem trochę na jej temat i tak się zastanawiam czy by z niej nie skorzystać?
  Przydałby mi się mały zastrzyk gotówki. Myślę o pożyczce 1000 zł.
  Nie duża kwota , łatwo będzie mi spłacić .
  Oferta interesująca. Ale chciałbym jeszcze poznać więcej opinii innych klientów Net Credit.
  Może się tacy znajdą niebawem 🙂

 • Net Credit to dobry wybór?
  Przejrzałem tą ofertę przed chwilka i zastanawiam się nad pożyczka tak do 1000 zł.
  Ciężko mi stwierdzić czy to dobra oferta bo rzadko korzystam z chwilówek..
  Teraz zaszła nagła potrzeba i z kilku innych wybrałem Net Credit ale jeszcze wniosku nie złożyłem. Chciałem poznać opinie innych klientów.

  • Dobry wybór:) Mam, posiadam 2000 i polecam:)
   Chociaż też rzadko korzystam z chwilówek z pośród tylu ofert wybrałam akurat net credit. Nie był to łatwy wybór ale wydaje mi się, że mieli najlepszą ofertę z tych co udało mi się sprawdzić. Wiadomo, że wszystkich nie sprawdziłam bo zajęło by mi to zbyt wiele czasu 😀
   Ale jestem zadowolona. W nagłych przypadkach się sprawdza 🙂

 • Skoro chcecie poznać opinie to napisze kilka słów 😉
  Akurat tak się składa, że byłem klientem Net credit. Raz brałem u nich pożyczkę. Skorzystałem z tej opcji pierwsza pożyczka za darmo. Moja pożyczka wynosiła tylko 500zł.
  Ale można się starać do 2000 tys zł. Warto u nich wziąć pożyczkę chociaż tą pierwszą darmową. Bo jak wiemy nie wszystkie firmy oferują nam taką możliwość. Dlatego nie ma co się długo zastanawiać. W nagłych sytuacjach pożyczka Net Credit Ci pomoże! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *