Pożyczka Ofin koszty i opinie

Pożyczka Ofin koszty i opinie
4 (80%) 1 vote

ofin opinieGrupa Ferratum Bank jest doskonale znana na rynku finansowym, nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach. Dysponuje ona między innymi marką Ofin, za pośrednictwem której udziela pozabankowych pożyczek gotówkowych online. Ofin rozpoczął swoją działalność na polskim rynku w grudniu 2012 roku i od tego czasu wciąż poszerza grono swoich klientów.

Co ciekawe, do Ferratum Banku należy również Ekspres Kasa, która podobnie zajmuje się udzielaniem pożyczek online. Jeśli klient ma zaciągniętą pożyczkę w Ofin, Ekspres Kasa odmówi mu udzielenia pożyczki i na odwrót.

Pożyczka w Ofin

Nowy klient, zaciągający po raz pierwszy pożyczkę w Ofin, może pożyczyć od 100 zł do 1500 zł na okres 15, lub 30 dni. Pierwsza pożyczka jest bezpłatna, co oznacza, że klient oddaje do Ofin dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczył.

Druga i każda kolejna pożyczka udzielana jest w wysokości od 100 zł do nawet 2000 zł, podobnie na okres 15, 30 lub 60 dni. Szansę na uzyskanie zobowiązania mają osoby, które zostaną poprawnie zweryfikowane przez Ofin oraz mają od 21 do 70 lat.

Czy Ofin sprawdza bik ?

Ofin kontroluje sytuację kredytową klienta przed wydaniem decyzji pożyczkowej w Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Gospodarczej SA oraz w Rejestrze Dłużników ERIF. Mając negatywną historię w KRD, BIG lub ERIF jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie dostaniemy tutaj pożyczki.

Sprawdź ofertę pożyczki bez bik w Freezl

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Ofin

Pierwsze pożyczki dla nowych klientów są bezpłatne, a ich RRSO wynosi realnie 0 proc. Każda kolejna pożyczka jest już płatna. W reprezentatywnym przykładzie określono, że klient zaciągający zobowiązanie w Ofin na kwotę 500 zł na 15 dni, musi ponieść opłatę w wysokości 133 zł i spłacić łącznie 633 zł. RRSO zobowiązania wyniesie 31279 proc. Znacznie niższe RRSO będzie w przypadku pożyczek na 30 lub 60 dni. Te ostatnie są udzielane jako pożyczki ratalne i spłacane w dwóch ratach.

Jak wziąć pożyczkę w Ofin?

Zaciągnięcie pożyczki w Ofin jest bardzo proste, a cały proces składa się z 3 kroków. Po pierwsze klient wybiera na stronie internetowej Ofin.pl kwotę pożyczki i okres kredytowania, a następnie wypełnia prosty wniosek w trybie online. W drugim kroku należy dokonać przelewu na kwotę 0,01 zł ze swojego konta bankowego, na konto Ofin.

Jeśli dane na przelewie i we wniosku pożyczkowym są takie same, klient zostanie zweryfikowany przez Ofin poprawnie. W przypadku, gdy jego zdolność i wiarygodność kredytowa nie budzą wątpliwości, Ofin nawet w ciągu godziny wypłaci pieniądze na konto pożyczkobiorcy.

Pożyczka w Ofin – opinie klientów

Szybki proces kredytowy i minimum formalności oraz możliwość zaciągnięcia pierwszej darmowej pożyczka ofin opiniepożyczki, czynią z oferty Ofin bardzo atrakcyjną propozycję. Jej wadą jest jedynie niska stosunkowo kwota pożyczki – do 1500 zł za pierwszym razem. jeśli ktokolwiek z czytelników korzystał już z oferty Ofin, zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami w tym zakresie w komentarzach pod niniejszym tekstem.

2 thoughts on “Pożyczka Ofin koszty i opinie

  • Hej ludziska! 😀
    Chciałem zapytać czy ma ktoś pożyczkę w ofin? Bo tak się zastanawiam nad skorzystaniem z pożyczki tu. Tym bardziej, że pierwsza pożyczka jest za darmo-tak tu wyczytałem na tej stronie i to potwierdzone informacje. Potrzebuje około dwa tysiące ale widzę, że maks za pierwszym razem można pożyczyć 1500 zł to też o tyle wyślę wniosek. Możecie mi napisać czy występują jakieś problemy z tą pożyczką? 🙂

  • Ja mam pierwszą darmową pożyczkę w ofin. Wziąłem ją dwa tygodnie temu.
    To prawda, że jest za darmo dla osób korzystających pierwszy raz. I wydaje mi się, że nie ma tu się za bardzo nad czym zastanawiać skoro jest darmowa. Ogólnie opinie na innych forach też mają pozytywne. U mnie problemy nie wystąpiły żadne.
    POLECAM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *