Pożyczka SMS Kredyt koszty i opinie

Pożyczka SMS Kredyt koszty i opinie
5 (100%) 1 vote

sms kredyt opinieSMS Kredyt to spółka akcyjna, notowana na polskiej giełdzie New Connect. Istnieje na rodzimym rynku finansowym od 2007 roku i była jedną z pierwszych tego typu firm pozabankowch w Polsce. To spółka z całkowicie polskim kapitałem, specjalizująca się w szybkim udzielaniu pożyczek online.

Pożyczka w SMS Kredyt

SMS Kredyt udostępnia swoim klientom pożyczki gotówkowe w kwocie od 1000 do nawet 5000 zł, na okres od 3 do 30 miesięcy. Pożyczka oferowana jest przy tym wyłącznie klientom posiadającym nr PESEL, w wieku od 20 do 80 lat, którzy mają stałe źródło dochodu.

Czy SMS Kredyt sprawdza BIK i BIG?

W procesie weryfikacji zdolności i wiarygodności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy firma SMS Kredyt sprawdza jego historię kredytową w bazach Biura Informacji Gospodarczej i Biura Informacji Kredytowej SA.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w SMS Kredyt

W reprezentatywnym przykładzie pożyczki na kwotę 3000 zł zaciągniętej w SMS Kredyt, jej Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wyniesie 106,84 proc., przy czym stopa naliczanych odsetek zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim nie będzie wyższa niż czterokrotność stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego, tj. 10 proc. w skali roku.

Klient zaciągający pożyczkę na 24 miesiące zapłaci odsetki od zobowiązania w wysokości 321,15 zł, a SMS Kredyt pobierze dodatkowo opłatę operacyjną w wysokości 2550 zł. Do spłaty klient będzie miał łącznie 5871,15 zł.

Sprawdź także nasz ranking pożyczek przez internet pozyczkaprzezinternetbezbik.pl i dowiedz się jaka pożyczka jest najlepsza.

Opinie o SMS Kredyt

Szybki proces kredytowy oraz możliwość spłaty ratalnej pożyczki w SMS Kredyt to jej niewątpliwe atuty. Jeśli mieliście Państwo okazję zaciągać pożyczkę w SMS Kredyt, zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami za pośrednictwem komentarzy poniżej strony. Mile widziane są pozytywne i negatywne opinie o SMS Kredyt – wszystko po to by ułatwić decyzję w podjęciu tej pożyczki innym osobom.

pożyczka SMS kredyt opinie klinetów

Jak wziąć pożyczkę w SMS Kredyt?

W celu zaciągnięcia pożądanej pożyczki w SMS Kredyt, na stronie www.smskredyt.pl klient powinien za pomocą suwaków ustawić kwotę i okres pożyczki. Na tym etapie od razu może on zapoznać się z kosztami zobowiązania, a jeśli je akceptuje, wypełnia elektroniczny wniosek.

Decyzję kredytową otrzymuje się sms-em, w okresie nie dłuższym niż kilka czy kilkanaście minut. Po podpisaniu umowy wysłanej do klienta kurierem, po uprzednim kontakcie telefonicznym, SMS Kredyt wypłaca pieniądze z pożyczki, zgodnie z wybranym przez pożyczkobiorcę sposobem odbioru gotówki.

 

2 thoughts on “Pożyczka SMS Kredyt koszty i opinie

  • Kredyt SMS to najlepsza pożyczka z jakiej kiedy kol wiek korzystałem! Początkowo do końca nie byłem przekonany czy to będzie dobry wybór bo nie znałem tej firmy. Jednak postanowiłem zaryzykować-co będzie to będzie. Mam 1000 zł pożyczki. Decyzja otrzymałem w kilka minut. Potem podpisałem umowę która została wysłana kurierem i pieniądze zaraz były na kącie. Polecam SMS kredyt jeśli szukacie pożyczki na atrakcyjnych warunkach!

  • Ja akurat znam firmę i to dobrze. Nie raz miałem pożyczkę w SMS kredyt. Cóż mogę powiedzieć? Dobra firma oferująca atrakcyjne warunki pożyczkowe. To chyba jest najważniejsze. No i też nie jest drogo-bo to też bardzo ważne. Jedna chyba z lepszych takich pożyczek. Przykład reprezentatywnych kosztów macie więc możecie ocenić czy dla was jest drogo czy tanio. Zachęcam też do wstawiania innych,waszych kosztów które z pewnością będą pomocne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *