Pożyczka speed cash opinie i koszty

Pożyczka speed cash opinie i koszty
5 (100%) 1 vote

Zastanawiasz się nad tym, czy nie zaciągnąć pożyczki pozabankowej, ale nie wiesz za bardzo w której warto, a ktoś polecił Ci pożyczkę w Speed Cash? Dziś postaram się opisać, jak wyglądają warunki pożyczki w Speed Cash, ile trzeba czekać na pożyczkę w Speed Cash, czy też jakie są wymagane dokumenty.

Pożyczka w Speed Cash koszty

Speed Cash to instytucja pozabankowa, która oferuje pożyczki prywatne bez BIK, ale również w swoim portfolio posiada inne produkty. Speed Cash wyróżnia się tym, że oferuje pożyczki pozabankowe, które należy zabezpieczyć,np.. własną hipoteką. Dzięki temu pożyczkodawca oferuje wysokie pożyczki. Przeanalizujmy pożyczkę na kwotę 30 000 zł, zaciąganą na 48 miesięcy i zabezpieczoną samochodem o wartości 45000 zł

Posiadając takie zabezpieczenie oraz pożyczkę na takich warunkach, miesięczna rata wynosi 588 zł zł.

Zdecydowanie należy przyznać, że Speed Cash oferuje bardzo wysokie pożyczki. Na stronie pożyczkodawcy znajduje się bardzo ciekawy kalkulator, który po wypełnieniu kilku informacji, od razu pokazuje koszty pożyczki.

 

Pożyczka w Speed Cash opinie

Opinie na temat pożyczki w Speed Cash są różne. Część z nich opisuje zalety, do których należy wliczyć:

– szybkość decyzji

– minimum formalności

– dostępność w każdym miejscu w kraju

 

Oczywiście pojawiają się również opinie, które informują o tym, że firma pożyczkowa oferuje zbyt wysokie pożyczki i wymaga sporych zabezpieczeń, ale w końću nie ma się czemu dziwić. Każdy chciałby zabezpieczyć się najlepiej jak potrafi.

Poniżej jedna z opinii, którą chwali się pożyczkodawca na swojej stronie.

„Mili i profesjonalni doradcy oraz szybkie załatwienie sprawy to dwa największe plusy. Ogólnie ok, polecam.” – pisze Karola.

 

Czy pożyczka w Speed Cash się opłaca?

Pożyczki w Speed Cash ciężko określić jako taką, która się opłaca lub też nie. Wszystko w tym przypadku tak na prawdę zależy od wielkości wkładu/ zabezpieczenia oraz okresu kredytowania. Z pewnością bardziej opłacalne są pożyczki bankowe, oferowane przez banki komercyjne, regulowane prawem.

Pożyczka Speed Cash – jakie dokumenty

W zależności od tego, co dajemy pod zastaw pożyczki, wymagane są od nas różne dokumenty. Całkowity spis dokumentów, z podziałem na rodzaj zastawy, wypiane są szczegółowo na stronie pożyczkodawcy.

Dokumenty dzielimy w zależności od:

-lokali komercyjnych pod zastaw

-działki pod zastaw

-samochód pod zastaw

-firmy

-dzieł sztuki pod zastaw

Pożyczka w Speed Cash – czas oczekiwania

Czas oczekiwania na decyzję oraz wypłatę środków jest zależny od tego, co zdecydujemy się zastawić oraz jak szybko przejdziemy przez wniosek. Proces wnioskowania polega na:

– wypełnieniu wniosku

-dostarczeniu odpowiednich dokumentów

-otrzymanie decyzji

-podpisanie umowy

-przelanie środków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *