Pożyczka Szybka gotówkowa opinie

Pożyczka Szybka gotówkowa opinie
3 (60%) 3 votes

szybka gotówkowa opinieSzybka gotówka jest polską firmą pożyczkową, udzielającą tzw. chwilówek w trybie online, dla polskich klientów. Cały proces ubiegania się o pożyczkę odbywa się w trybie online, bez wychodzenia z domu i może trwać zaledwie 15 minut. Szybka Gotówka deklaruje, że potrzebuje tylko 1  minutę na wydanie decyzji pożyczkowej. Udziela pożyczek bez ukrytych kosztów i ma elastyczne procedury spłaty lub refinansowania zobowiązania.

Pożyczka w Szybka gotówka

Pierwsza pożyczka w serwisie Szybka Gotówka jest dostępna w promocyjnej formie bezpłatnego zobowiązania, w kwocie maksymalnie do 2000 zł, na okres od 1 do 30 dni.

Kolejne pożyczki są już płatne, ale ich wysokość wzrasta do 6000 zł. Można je zaciągnąć na okres od 1 do 60 dni.

Pożyczkę otrzymają wyłącznie:

  • obywatele Rzeczypospolitej Polskiej,
  • osoby pełnoletnie,
  • posiadacze rachunków bankowych w jednym z polskich banków,
  • posiadacze aktywnego telefonu komórkowego,
  • osoby nieposiadające zaległości w spłacie zaciągniętych uprzednio kredytów i pożyczek.

Pożyczka w Szybka gotówka opinie klientówopinie o szybka gotówka

Pierwsza pożyczka w Szybka Gotówka dla nowych klientów jest udzielana bez dodatkowych kosztów, a dodatkowo co piata pożyczka dla stałych, rzetelnie spłacających zobowiązania klientów również może być za darmo. Jeśli korzystali Państwo z oferty Szybkiej Gotówki, zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami na ten temat. Nic więc dziwnego, że szybka gotówka opinie ma pozytywne – zapraszamy do dodoania opinii poniżej.

Czy Szybka gotówka sprawdza bik KRD Erif?

Firma przed wydaniem decyzji kredytowej sprawdza historię kredytowania klienta w BIK i KRD.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Szybka gotówka

Chcąc zaciągnąć pożyczkę w kwocie 3000 zł na okres 30 dni w serwisie szybkagotowka.pl, należy liczyć się z prowizją w wysokości 823,50 zł oraz odsetkami – 24,60 zł. Do spłaty klient ma łącznie 3848,10 zł.

Jak wziąć pożyczkę w Szybka gotówka?

W celu zaciągnięcia pożyczki w serwisie Szybka Gotówka (https://szybkagotowka.pl/) należy wybrać za pomocą suwaków odpowiednią kwotę pożyczki i okres kredytowania, a następnie wcisnąć przycisk „weź pożyczkę”. Klient przenoszony jest do elektronicznego formularza, w którym wpisuje dane osobowe. Może połączyć się z Facebookiem i przyspieszyć procedurę kredytową. Konieczne jest podanie w formularzu swojego hasła, numeru PESEL, numeru telefonu komórkowego i dowodu osobistego.

Później klient wysyła wniosek i proszony jest o dokonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę na konto Szybkiej Gotówki. Jeśli decyzja pożyczkowa jest pozytywna, kwota pożyczki zostanie przelana na konto pożyczkobiorcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *