Pożyczka Szybka Moneta opinie

Pożyczka Szybka Moneta opinie
5 (100%) 1 vote

Szybka Moneta jest polską firmą pożyczkową, funkcjonującą w sektorze pozabankowym. Marka stanowi własność firmy Vega Sp. z o.o., która posiada swoją główną siedzibę w Krakowie. Działa na rynku finansowym od 2013 roku, oferując klientom indywidualnym nieprzerwanie mikropożyczki online.

Pożyczka w Szybka Moneta

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów w serwisie Szybka Moneta udzielana jest bezpłatnie, na kwotę do 2100 zł do 30 dni. Druga może być zaciągnięta na kwotę do 2300 zł, trzecia do 2800 zł, czwarta do 3200 zł, a piąta i każda kolejna do 4200 zł. Okres kredytowania wynosi od 5 do 30 dni.

Na pożyczkę w Szybka Moneta mogą liczyć klienci indywidualni, którzy:
• mają polskie obywatelstwo,
• mają od 20 do 75 lat,
• posiadają aktywne konto klienta na stronie www.szybka-moneta.pl,
• nie mają zaległości płatniczych u pożyczkodawcy.

Szybka Moneta opinie

Możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki za darmo sprawia, że oferta Szybkiej Monety jest konkurencyjna względem innych, dostępnych na polskim rynku pozabankowym. Jeśli mieli Państwo okazję zaciągać pożyczkę w Szybkiej Monecie, zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi wrażeniami. Szybka Moneta opinie ma pozytywne – widać to na wielu forach i blogach o kredytach ale zapraszamy do dodoawania swoich opinii poniżej. Zarówno pozytywne jak i negatywne opinie o Szybka Moneta będa akcpetowane.

Czy Szybka Moneta sprawdza bik KRD Erif

Szybka Moneta przed wydaniem decyzji pożyczkowej dla klienta może sprawdzić jego dane w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Koszty w Szybka Moneta

Przy pierwszej pożyczce do 2100 zł Szybka Moneta nie pobiera dodatkowych opłat od nowego pożyczkobiorcy, o ile spłaci on zobowiązanie w terminie. Natomiast w regularnej ofercie, na przykład pożyczka zaciągnięta na kwotę 3000 zł na okres 30 dni, generować będzie 780 zł kosztów. Jej RRSO wyniesie wtedy 1564,08 proc.

Wniosek w Szybka Moneta?

W celu zaciągnięcia mikropożyczki za pośrednictwem firmy Szybka Moneta, należy wejść na stronę internetową www.szybka-moneta.pl, wybrać okres pożyczki i jej kwotę na stronie głównej, a następnie złożyć wniosek pożyczkowy online. Klient zobowiązany jest przy tym do wypełnienia formularza online i dokonania przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. Po spełnieniu wymogów formalnych, pożyczkobiorca otrzymuje decyzję pożyczkową od Szybkiej Monety, a pieniądze są niezwłocznie wypłacane na jego konto bankowe wskazane we wniosku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *