Pożyczka w Aasa opinie

Pożyczka w Aasa opinie
5 (99.51%) 41 votes

aasa opiniePożyczka Aasa Polska funkcjonuje na polskim rynku finansowym od 2012 roku, a jej właścicielem jest firma ze Skandynawii. Marka szczyci się transparentnymi zasadami udzielania pożyczek ratalnych poza systemem bankowym. Wykorzystuje przy tym wieloetapowy proces oceny kredytowej, dla zapewnienia zasad odpowiedzialnej polityki pożyczkowej. Dotychczas Aasa udzieliła już pożyczek dla ponad 200 tys. klientów.

Pożyczka w Aasa

AAsa Polska jest skłonna udzielić klientom indywidualnym pożyczki w kwocie od 1 do 10 tys. zł, na okres od 10 do 24 miesięcy.

Pożyczka z Aasa Polska udzielana jest wyłącznie klientom w wieku od 20 do 80 lat, którzy posiadają stały adres w Polsce i mają udokumentowany stały dochód z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury. Nie mogą także figurować w rejestrach dłużników. Pożyczki Aasa cieszą się dużym zainteresowanie głównie ze względu na pozytywne opinie o Aasa pożyczki.

Kredyt na firmę w Aasa

Aasa Polska oferuje także pożyczki dla firm pod nazwą kredyt dla firm w Aasa – oferuje tutaj bardzo korzystne warunki pożyczki jak na firmę pozabankową i charakteryzuje się między innymi:

  • pożyczka do 10 000 złotych,
  • kredyt dla firm,
  • kredyt w Aasa można dostać od pierwszego dnia działalności firmy,
  • minimum formalności,
  • na dowód osobisty,

Takie warunki sprawiają, że kredyt dla firm w Aasa cieszy się naprawdę bardzo wysokim zainteresowaniem a do tego dochodzą pozytywne pinie o Aasa – stąd zapraszamy do zapoznania się  kredytem dla firm od Aasa Kredyt, korzystając z wniosku poniżej.

Czy Aasa sprawdza rejestry dłużników bik big erif?

Przed wydaniem decyzji kredytowej Aasa Polska sprawdza, czy potencjalny pożyczkobiorca nie figuruje w rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor lub ERIF.

Pożyczka Aasa opinieopinie o aasa kredyt

Ułatwieniem dla naszych czytelników noszących się zamiarem zaciągnięcia pożyczki w Aasa Polska będą Państwa opinie na temat oferty tej firmy pożyczkowej. Zapraszamy w szczególności te osoby, które korzystały już z pożyczki Aasa Polska, do dzielenia się swoimi komentarzami, napiszcie swoje opinie o Aasa a z pewnością pomożecie innym zainteresowanym w skorzystaniu z pożyczki Aasa.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Aasa

W reprezentatywnym przykładzie pożyczki udzielanej przez Aasa Polska na kwotę 1500 zł na okres 20 miesięcy, jej koszty prezentują się następująco:
• Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wyniesie 116,56 proc.,
• oprocentowanie w skali roku 10 proc.,
• odsetki od kwoty pożyczki w wysokości 130,61 zł,
• jednorazowa opłata przygotowawcza opiewająca na kwotę 1090 zł.

Jak wziąć pożyczkę w Aasa?

Pierwszym krokiem prowadzącym do zaciągnięcia pożyczki gotówkowej w Aasa Polska jest wejście na stronę internetową www.aasapolska.pl, gdzie można wybrać kwotę i okres spłaty pożyczki. Po kliknięciu w odpowiedni przycisk, klient przenoszony jest do krótkiego wniosku o pożyczkę, w którym powinien podać swoje podstawowe dane osobowe. Na pożyczkobiorców, którzy potwierdzą swoje dane w portalu Facebook.com, czeka rabat w wysokości 10 zł.

Po wysłaniu wniosku pożyczkowego Aasa Polska kontroluje sytuację kredytową klienta i wydaje w tym samym dniu decyzję o przyznaniu pożyczki, którą przekazuje telefonicznie lub mailowo. Klient powinien zapoznać się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki.

Dokumenty te zostaną mu przesłane na adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera. Ostatnim krokiem prowadzącym do uzyskania pożyczki jest podpisanie umowy i oddanie jej kurierowi, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek dodatkowych opłat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *