Pożyczka w CreditStar opinie klientów i koszty

Pożyczka w CreditStar opinie klientów i koszty
4.8 (95%) 4 votes

CreditStar Polska funkcjonuje na polskim rynku pożyczkowym od dawna, a jest częścią spółki CreditStar Group, która działa od 2006 roku. Prowadzi ona działalność pożyczkową nie tylko w Polsce, ale i na Litwie, w Szwecji, Estonii i Finlandii. Marka obsługuje około 160 tys. klientów i ma na swoim „koncie” 500 tys. udzielonych pożyczek.

Pożyczka w CreditStar

Pierwszą pożyczkę nowy klient CreditStar może zaciągnąć w kwocie od 100 do 1500 zł, z okresem kredytowania od 5 dni do 3 miesięcy. Z kolei powracający klient ma zwiększony limit pożyczki do 5 000 zł. Pożyczki w CreditStar oferowane są klientom w wieku od 18 lat, legitymujących się dowodem tożsamości lub kartą stałego pobytu w Polsce. Muszą oni dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej.

Czy CreditStar sprawdza BIK i BIG?

CreditStar nie informuje na swoich stronach internetowych, czy przy ocenie wiarygodności kredytowej sięga do baz danych zewnętrznych podmiotów, ale przypuszczanie współpracuje z BIG, jako że zastrzega sobie prawo do przekazywania do BIG i BIK informacji o niespłaconych pożyczkach.

Koszty pożyczki w CreditStar

Zgodnie z reprezentatywnym przykładem pożyczki w CreditStar udzielonej na kwotę 1000 zł na okres 30 dni, koszt pożyczki wynosi 27 proc. od kwoty zobowiązania, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to 1732,08 proc.

Wniosek o pożyczkę w CreditStar?

Przy pierwszym kontakcie z firmą pożyczkową CreditStar klient zdecydowany na skorzystanie z jej oferty finansowej powinien podać na stronie internetowej creditstar.pl szczegóły pożyczki, którą chce zaciągnąć. Następnie musi on wypełnić wniosek elektroniczny, który pozwoli zarejestrować się w serwisie.

Kolejnym krokiem jest przejście weryfikacji tożsamości i wypłacalności, a jeśli wypadną one poprawnie, CreditStar zatwierdzi wniosek i wypłaci pożyczkę bezpośrednio na wskazane przez klienta konto bankowe. Weryfikacja tożsamości polega na dokonaniu jednorazowo przelewu w wysokości 0,01 zł na konto bankowe CreditStar.

Zarejestrowani w serwisie creditstar.pl użytkownicy o wiele łatwiej mogą zaciągać kolejne pożyczki, podając wyłącznie ich szczegóły i zatwierdzając wniosek.

Pożyczka w CreditStar – opinie klientów

Proste udzielanie pożyczek nowym i stałym klientom to atut oferty pożyczkowej CreditStar. Zapraszamy opinie klientów o CreditStarwszystkich Państwa, którzy korzystali z tej oferty w przeszłości lub aktualnie do dzielenia się swoimi opiniami na jej temat.

Opinie o Credit start znalezione na forach i blogach internetowych o tematyce finansowej pokazują pozytywne oblicze tej firmy – niskie koszty pozyczek i łatwość ich otrzymywania co właśnie przekłada się na pozytywne opinie

4 thoughts on “Pożyczka w CreditStar opinie klientów i koszty

 • Można tu zaciągnąć pożyczkę nawet na 5 dni.
  Dobrze wiedzieć. Chciałam zapytać czy już korzystaliście z pożyczki Creditstar? Bo ja nie ale mam to w planach. Nie potrzebuje dużej kwoty dlatego decyduję się na pożyczkę pozabankową a nie w banku. Jest to dla mnie całkiem nowa pożyczka. Nie słyszałem nigdy wcześniej o credistar. Z tego powodu liczę też na jakieś opinie osób które już miały styczność z tą firmą i mam nadzieję, że podzielą się chętnie swoim zdaniem na ten temat;)
  Zapraszam tych co chcą pomoc do dodawania opinii.

  • A to nowość! Nie wiedziałem, że są takie chwilówki które oferują pożyczki nawet na 5 dni 😀
   Fajnie, bo może akurat tak się kiedyś przytrafić, że taka pożyczka będzie potrzebna tylko na kilka dni. Nie widziałam nigdy wcześniej, że na tak krótki okres czasu tez są udzielane pożyczki. Ja jeszcze nie korzystałem z Creditstar. Oferują pierwszą pożyczkę do 1500zł całkiem spora sumka;) Podoba mi się ten Credit star:D Złożę tu wniosek o 500 zł.

   • Miałem pożyczka krótkoterminową tą na 5 dni. Potrzebowałem gotówko dosłownie na dwa trzy dni. Do momentu kiedy wypłata wpłynie mi na konto. A wypadły mi niespodziewane wydatki które nie mogły czekać. Znajomy mi powiedział o tej pożyczce w credit star. Sprawdziłem i to się okazała idealna pożyczka dla mnie na ten moment. Wziąłem niewielką sumkę na 5 dni i po tym czasie spłaciłem.

 • Ten CREDITSTAR jest super!
  Dostałam u nich pożyczkę 500zł i to w bardzo szybkim czasie. Nie spodziewałam się, że tak szybko rozpatrzą mój wniosek. Ja wybrałam opcję na 15 dni i w tym czasie mam spłacić moja pożyczkę. W razie jakich kol wiek pytań można się z nimi skontaktować. Zadzwoniłam i wszystkiego się dowiedziałam co tylko mnie interesowało. Konsultant z którym rozmawiałam przekonał mnie, że CREDITSTAR to będzie bardzo dobry wybór.
  I teraz to wiem, że wybrałam dobrze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *