Pożyczka w Finansowo opinie

Pożyczka w Finansowo opinie
4.3 (86.67%) 3 votes

Na stronie internetowej Finansowo.pl można znaleźć informację, że ten pośrednik pożyczkowy udzielił już pożyczek na kwotę 90,2 mln zł i ma 248 812 zł otwartych wniosków. Serwis Finansowo.pl wypełnia ideę pożyczek społecznościowych i umożliwia udzielanie pożyczek między osobami fizycznymi, bez pośrednictwa banków.

Pożyczka w Finansowo.pl

Serwis Finansowo.pl pośredniczy w kojarzeniu ze sobą osób fizycznych w roli pożyczkobiorców i pożyczkodawców. Oferuje przy tym pożyczki na dowolny cel, w wysokości od 50 zł do 30 000 zł.

Finansowo opinieFinansowo opinie

Szybki proces wypłaty pieniędzy oraz minimum formalności sprawia, że oferta Finansowo.pl jest na pewno godna rozważenia i porównania jej z innymi, które aktualnie są dostępne na rynku. Tym bardziej, że to klient określa, ile jest skłonny zapłacić wynagrodzenia dla pożyczkodawcy. Proponujemy, aby osoby, które korzystały już z usług Finansowo.pl, podzieliły się z naszymi czytelnikami swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Opinie o Finansowo można dodawać oniżej artykułu, zkceptuje zarówno pozytywne jak i negatyne opinie o Finansowo – aby stworzyć prawdziwy obraz pożyczkobiorcy.

Czy Finansowo.pl sprawdza bik KRD Erif

To pożyczkobiorcy mogą dobrowolnie zweryfikować swoje dane w bazach InfoMonitor – BIK, BIG, czy w Związku Banków Polskich, co zwiększa ich szanse na otrzymanie pożądanej kwoty pożyczki w serwisie.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Finansowo.pl

Klient składa wniosek pożyczkowy bezpłatnie, ale musi opłacić opłatę serwisową, jeśli zdecyduje się zawiązać umowę pożyczki z jednym z oferentów. Prowizja naliczana jest od kwoty pożyczki i uiszczana na rachunek rozliczeniowy pożyczkodawcy. Jej stawka zależna jest od pozycji w ratingu pożyczkobiorcy:

• 2 proc. dla ratingu A,
• 2,5 proc. dla ratingu B,
• 3 proc. dla ratingu C,
• 3,5 proc. dla ratingu D,
• 4 proc. dla ratingu E.

Wniosek o pożyczkę w Finansowoopinie o finansowo

W celu zaciągnięcia pożyczki gotówkowej w serwisie Finansowo.pl, należy zarejestrować w nim swoje konto klienta i dokonać weryfikacji tożsamości. Istnieją także weryfikacje dobrowolne, które przyspieszają wydanie pozytywnej decyzji kredytowej.

Po złożeniu wniosku pożyczkowego w trybie online, klient Finansowo.pl określa warunki pożyczki i proponuje wysokość wynagrodzenia dla pożyczkodawcy. W tym momencie zarejestrowani w serwisie pożyczkodawcy składają swoje oferty pożyczki, z których klient wybiera. Po pokryciu przez pożyczkobiorcę kosztów finalizacji wniosku, czyli uiszczeniu opłaty serwisowej, pożyczka przelewana jest bezpośrednio na rachunek bankowy klienta. Ten zobowiązany jest ją spłacić wraz z odsetkami bezpośrednio na rachunek bankowy pożyczkodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *