Pożyczka w Freezl bez BIK – koszty i opinie klinetów

Pożyczka w Freezl bez BIK – koszty i opinie klinetów
4.8 (95%) 4 votes

Nowością na polskim rynku pożyczek pozabankowych jest firma Freezl, która należy do spółki Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Udziela pożyczek wyłącznie osobom, które posiadają aktywne konto w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, Nasza Klasa (NK) czy LinkedIn.

Nie ma możliwości uzyskania pożyczki ze strony Freezl, jeśli potencjalny pożyczkobiorca nie jest jednocześnie użytkownikiem konta we wspominanych serwisach społecznościowych, bowiem za ich pośrednictwem dokonywana jest weryfikacja tożsamości klienta składającego wniosek o uzyskanie pożyczki pozabankowej. Przez system nie mają szansy przejść również osoby, które od niedawna są użytkownikami kont w serwisach social media.

Pożyczka w Freezl

Firma Freezl udziela pożyczek pozabankowych przez internet w kwocie od 100 do 5000 zł. Termin spłaty zobowiązania maksymalnie wynosi 35 dni. Pożyczka cieszy się dość dużym zainteresowaniem ze względu na niskie koszty, dostępność i wysoki % udzielania pożyczki w Frezl.

Pierwsza pożyczka we FREEZL za darmo!

Dla każdego nowego klienta firma pożyczkowa freezl oferuje pożyczkę za darmo do 5000 złotych. Wystarczy złożyć wniosek przez internet aby potrzymać pieniądze nawet w 15 minut na swoje konto bankowe. ODDAJESZ TYLE ILE WZIĄŁEŚ!

Czy Freezl sprawdza bik KRD Erif

Freezl przy udzielaniu pożyczek swoim klientom nie sprawdza baz danych Biura Informacji Kredytowej i nie wymaga przestawiania potwierdzeń wysokości uzyskiwanych zarobków. Stąd bardzo łatwo dostać tutaj pożyczkę.

pożyczka bez bik freezl opinie

Koszty i oprocentowanie pożyczki we Freezl

W przypadku pożyczki na kwotę 500 zł, na okres 35 dni, klient ponosi koszty w postaci prowizji w wysokości 138,95 zł oraz odsetek naliczanych według rocznej stopy oprocentowania w wysokości 10 proc. Łącznie będzie miał on do spłaty 643,85 zł, a RRSO zobowiązania wyniesie 1297 proc.

We Freezl można również otrzymać darmową pożyczkę, która udzielana jest nie tylko dla nowych klientów, ale i dla stałych. Istnieje bowiem możliwość uzyskania co piątek pożyczki za darmo, jeśli klient skorzysta z oferty pożyczkowej z Freezl, z okresem kredytowania nie mniejszym niż 14 dni i spłaci zobowiązanie w terminie. Pożyczka za darmo udzielana jest w wysokości od 100 do 5000 zł na okres do 35 dni.

Jak wziąć pożyczkę we Freezl?

Warunkiem uzyskania pożyczki ze strony Freezl.pl jest dokonanie przez klienta rejestracji online w serwisie i przejście pozytywnej weryfikacji wniosku o pożyczkę, który wypełnia się w online. Opłata rejestracyjna oraz opłata za rozpatrzenie wniosku wynosi 0 zł. Konieczne jest też po zaakceptowaniu wniosku przez Freezl, aby klient dokonał weryfikacji konta bankowego, na które zostanie przelana szybka pożyczka.

Pożyczka we Freezl – opinie klientów

Oferta Freezl jest unikalna, z uwagi na możliwość logowania się w serwisie za pośrednictwem kont w social media oraz fakt, że tylko tacy klienci mają szansę na uzyskanie pożyczki. Poza tym stosunkowo wysoka kwota pożyczki – 5000 zł oraz możliwość uzyskania co piątej darmowej pożyczki wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji. Zapraszamy Państwa do dzielenia się opiniami na temat pożyczki we Freezl.

4 thoughts on “Pożyczka w Freezl bez BIK – koszty i opinie klinetów

 • Dostałem 5000 złotych pożyczki bez BIK w jakieś 20 minut od wysłania tutaj wniosku online – bardzo korzystna oferta bo nie sprawdzali mi BIKu

  • Ooo jak nie sprawdzają biku to i ja tu wyśle wniosek. Jestem w biku i poprzednie dwa moje wnioski zostały odrzucone z tego powodu. A tu się trafiła tak całkiem przypadkowo pożyczka w Freezl gdzie nie sprawdzają bik 😀 Ja to mam jednak szczęście! I wniosek można też tu złożyć szybko bez szukania na innych stronach.
   Rewelacja!
   Lepiej trafić nie mogłem.

 • To mi się podoba co 5 pożyczka za darmo i pierwsza oczywiście też darmowa. Super to wymyślili. Ja jeszcze nie korzystałem z Freezl ale mam zamiar wysłać wniosek do nich. Potrzebne mi jakieś dwa tysiące złotych. Tutaj chyba mogę liczyć na taka pożyczkę. Kolega ma u nich dokładnie dwa tysiące pożyczki i dostał bez problemu. Jeszcze jak nie sprawdzają bik to już w ogóle duży plus. Bo z tym mógłby być problem u mnie gdyby sprawdzili a tak to jestem spokojny:)
  Dobrze, że trafiłem na ofertę pożyczki w Freezl. Zaraz wysyłam do nich wniosek.

 • Witam wszystkich.
  Miałem już dwie pożyczki u nich. Postanowiłem zostać ich stałym klientem 😀
  Zachęcili mnie swoją promocją a także ta co piątą darmową pożyczką. Poza tym koszty drugiej pożyczki tez były nie duże. Jeszcze się nie spotkałem z taka pożyczką na tak dobrych warunkach jak w Freezl. A przyznam, że trochę już miałem i to różnych pożyczek. Ale Freezl jest nie do zastąpienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *