Pożyczka w inCredit opinie

Pożyczka w inCredit opinie
5 (100%) 1 vote

Serwis Incredit.pl oraz sama marka pożyczkowa InCredit jest własnością spółki z ograniczoną incredit opinieodpowiedzialnością Net Credit, która posiada swoją główną siedzibę w Warszawie. Siostrzanym serwisem pożyczkowym jest NetCredit.pl, ale jego oferta jest nieco inna. Incredit oferuje swoim klientom pożyczki ratalne.

Darmowa pożyczka w InCredit

Oferta pożyczkowa Incredit została przygotowana dla osób, które są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, mają miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz wiek od 21 do 70 lat. Nie mogą również posiadać zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm. Pozytywne opinie o inCredit pokazują to że zainteresowania pożyczką za darmo w inCredit jest bardzo duże.

W Incredit można zaciągnąć pożyczkę w kwocie od 100 zł do 10 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 61 dni do 24 miesięcy.

Pierwsza pożyczka w Incredit dla nowych klientów jest darmowa, a klient może pożyczyć bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów dodatkowych kwotę do 2000 zł na okres do 61 dni.

Czy Incredit sprawdza bik big erif?

W związku z tym, że Incredit udziela pożyczek gotówkowych pozabankowych w formie ratalnej, to sprawdza przed wydaniem decyzji pożyczkowej dostępne bazy dłużników, m.in. BIG.

Pożyczka w Incredit – opinie klientówincredit opinie klinetów

Stosunkowo wysoka kwota pożyczki – do 10 tys. zł oraz możliwość zaciągnięcia pierwszej, darmowej pożyczki, to ewidentne zalety oferty Incredit. Czy korzystaliście Państwo już z propozycji tej firmy pożyczkowej? Jeśli tak, zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi wrażeniami na ten temat w komentarzach poniżej. Prosimy aby dodawać zarówno pozytywne opinie o inCredit jak i te negatywne opinie o inCredit – to stworzy realny wizerunek pożyczek w inCredit.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Incredit

Przykładowa pożyczka udzielana w kwocie 2000 zł na okres 12 miesięcy, posiada następujące parametry:
• RRSO: 171,91 proc.,
• całkowita kwota do spłaty 3300 zł,
• stopa oprocentowania 10 proc.,
• prowizja: 1100 zł,
• odsetki: 200 zł,
• wysokość miesięcznej rat: 275 zł.

Jak wziąć pożyczkę w Incredit?

Pożyczka w Incredit dostępna jest w trybie online. Wystarczy, aby przyszły pożyczkobiorca wybrał za pomocą suwaków na stronie www.incredit.pl kwotę zobowiązania oraz okres spłaty, a klikną weź pożyczkę. Musi także wypełnić formularz elektroniczny wniosku o pożyczkę i po rejestracji konta użytkownika przelać ze swojego rachunku bankowego 0,01 zł na rachunek Incredit.

To sposób na całkowicie bezpieczną weryfikację tożsamości klienta. Po pomyślnej rejestracji i weryfikacji wniosku pożyczkowego, wydawana jest decyzja kredytowa, o której informowany jest klient. Jeśli okazuje się pozytywna, wypłatę pożyczki otrzymuje w formie bezgotówkowej, przelewem na rachunek bankowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *