Pożyczka w Smart pożyczka opinie

Pożyczka w Smart pożyczka opinie
4 (80%) 1 vote

smart pożyczka opinieMarka Smart Pożyczka jest własnością spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Aventus Group z siedzibą w Białymstoku. Spółka ta prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa kredytowego, zaś przy użyciu marki Smart Pożyczka udziela klientom indywidualnym szybkich pożyczek gotówkowych w trybie online.

Pożyczka w Smart Pożyczka

W Smart Pożyczka obowiązuje promocja dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług finansowych tego pożyczkodawcy. Mogą oni otrzymać pierwszą pożyczkę w kwocie do 1000 zł na okres od 10 do 30 dni bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek dodatkowych opłat. Z pewnością to działa na korzyść i pozytywne opinie o Smart pożyczka. 

Każda kolejna pożyczka w Smart Pożyczka będzie już płatna. Może ona opiewać na kwotę do 3000 zł, a okres kredytowania wynosi 10, 15, 20 lub 30 dni. W zależności od tego, którą pożyczkę zaciąga klient, wzrasta jej limit w Smart Pożyczka:

  • druga pożyczka dla klienta oferowana jest w kwocie do 1000 zł,
  • trzecia i czwarta do 1500 zł,
  • piąta i szósta do 2000 zł,
  • 7 i każda kolejna do 3000 zł.

Pożyczki w Smart Pożyczka udzielane są osobom w wieku od 21 do 73 lat, będącym obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, którzy są aktualnie zatrudnieni.

Czy Smart Pożyczka sprawdza BIK

Przed udzieleniem pożyczki, firma Smart Pożyczka sprawdza BIK i inne rejestry dłużników, czy potencjalny pożyczkobiorca nie został wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników, naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Smart Pożyczka opinie klientówsmart pożyczka opinie klinetów

Pierwsza pożyczka za darmo oraz opcja zaciągania zobowiązań przez sms to wyróżniki oferty Smart Pożyczki dzięki czemu Smart pożyczka opinie ma pozytywne. Czy mieliście Państwo już do czynienia z tą firmą? Zapraszamy do dzielenia się z nami swoimi opiniami poniżej strony w komentarzach, jeśli masz pozytywną lub negatywne opinie o Smart Pożyczka to napisz to –  pewnością to pomoże innym w podjęciu decyzji czy warto brać pozyczki w tej firmie.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Smart Pożyczka

Reprezentatywny przykład Smart Pożyczki pokazuje, że przy zaciągnięciu kwoty zobowiązania 1000 zł na okres 30 dni, klient będzie ponosił koszt w wysokości 274 zł. Oprocentowanie pożyczki jest stałe w skali roku i wynosi 0 proc., przy czym Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to 1804 proc.

Pierwsza pożyczka jest bezpłatna, a klient ponosi jedynie koszt w wysokości 0,01 zł z tytułu dokonania przelewu weryfikacyjnego.

Jak wziąć pożyczkę w Smart Pożyczka?

Smart Pożyczkę można zaciągnąć na dwa sposoby, bez konieczności dopełniania wielu formalności obecnych w bankach i SKOK-ach. Dostępna jest ona szybko za pomocą sieci internetowej lub wiadomości tekstowej sms. Wystarczy wejść na stronę smartpozyczka.pl i wybrać za pomocą suwaków kwotę pożyczki i okres, na który chcemy pożyczyć wymienioną kwotę.

Nie ma potrzeby wskazywania celu pożyczkowego. Jest to pożyczka bez zaświadczeń, w przypadku której należy złożyć wniosek elektroniczny o pożyczkę, dokonać przelewu weryfikacyjnego na konto pożyczkodawcy, a jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, klientowi szybko wypłacalne są środki. Stali klienci Smart Pożyczki będą mogli zaciągać kolejne zobowiązania za pomocą smsów. Przypominamy tym samym o dodaniu swojej opinii o Smart pożyczka poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *