Pożyczka w Soho Credit koszty i opinie

Pożyczka w Soho Credit koszty i opinie
4.3 (86.67%) 3 votes

Soho Credit jest marką należącą do spółki Rapid Finance i istnieje na polskim rynku pozabankowym od 2012 roku, oferując klientom pożyczki gotówkowego w trybie online. Soho Credit udziela pożyczek nie tylko Polakom, ale również mieszkańcom Łotwy, Litwy czy Hiszpanii.

Pożyczka w Soho Creditsoho credit opinie

Soho Credit uzależnia wysokość pożyczki gotówkowej udzielanej klientom nie tylko od oceny zdolności kredytowej, ale także przebiegu historii współpracy z danym klientem:

 • Za pierwszym razem nowy klient może otrzymać pożyczkę w kwocie od 100 zł do 1000 zł.
 • Za drugim razem limit wzrasta do 2000 zł,
 • Za trzecim do 2500 zł.
 • Za czwartym do 3000 zł.
 • Za piątym do 3500 zł.
 • Za szóstym i kolejnym do maksymalnie 4000 zł.
 • Okres kredytowania wynosi przy tym od 1 do 30 dni.

Pierwsza pożyczka zaciągana w Soho Credit przez nowego pożyczkobiorcę jest bezpłatna. Pobierana jest przy niej wyłącznie jednorazowa opłata rejestracyjna w wysokości 0,01 zł.

Czy Soho Credit sprawdza BIK, BIG, ERIF i KRD?

W razie wątpliwości, Soho Credit może skontrolować sytuację finansową i kredytową klienta w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor SA, Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA, Rejestrze Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej SA oraz w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej SA.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Soho Credit

W reprezentatywnym przykładzie pożyczki w Soho Credit udzielanej na okres 30 dni w wysokości 1000 zł, stopa oprocentowania zobowiązania w skali roku wyniesie 10 proc., a pożyczkobiorca opłaci 8,22 zł odsetek kapitałowych. Do tego Soho Credit doliczy prowizję w wysokości 241,78 zł, dlatego RRSO pożyczki wyniesie 1410,3 proc.

Pożyczka w Soho Credit – opinie klientów

Klarowny proces kredytowy, akceptacja wielu źródeł dochodów i szybkość zaciągania pożyczki w Soho Credit sprawiają, że warto rozważyć możliwość skorzystania z jej oferty.

Zapraszamy wszystkich obecnych i byłych pożyczkobiorców Soho Credit do dzielenia się swoimi opiniami na temat jej oferty pożyczkowej poniżej w komentarzach. Zapraszamy do dodawania zarówno pozytywne i negatywne opinie o Soho Credit. Z pewnością pomoże to podjąć decyzję innym osobom o skorzystaniu z tej pozyczki.

Jak wziąć pożyczkę w Soho Credit?

Pierwszym krokiem prowadzącym do zaciągnięcia pożyczki gotówkowej w Soho Credit jest zarejestrowanie się na stronie pożyczkodawcy, wypełniając wszystkie pola elektronicznego formularza rejestracyjnego. Później należy potwierdzić swój numer rachunku bankowego, dokonując przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 zł. Na to samo konto zostanie później przelana przez Soho Credit kwota zaciągniętej pożyczki.

Pożyczkodawca nie akceptuje przelewów z SKOK oraz dokonywanych za pośrednictwem bankowych systemów przyspieszających. Jeśli weryfikacja tożsamości klienta przebiegnie poprawnie, można składać wniosek o pożyczkę w pożądanej wysokości, który zostanie rozpatrzony w ciągu kilkunastu minut. Klient jest informowany o decyzji kredytowej za pośrednictwem wiadomości SMS.

 

2 thoughts on “Pożyczka w Soho Credit koszty i opinie

 • Jestem stałą klientką soho Credit, że tak napiszę 😀 Zawsze jak potrzebuję pilnie gotówki to wybieram tą firmę. Jest sprawdzona prze zemnie wielokrotnie i mam do nich zaufanie. Miałam u nich już 4 pożyczki. Wszystkie spłacam terminowo dlatego też z każdym razem moja pożyczka wzrasta-mogę coraz to większa kwotę zapożyczyć. Teraz będę mogła pożyczyć aż 3500 tysiąca jeśli zajdzie taka potrzeba. Zazwyczaj biorę pożyczkę na 30 dni bo w takim czasie jestem w stanie ją spłacić 🙂
  Soho Credit to najlepsza firma pożyczkowa moim zdaniem.

 • I ja też stała klientka Soho credit:D 😀
  Również polecam wszystkim tą pożyczkę. Mają najlepsze warunki na rynku pożyczkowym!!
  Poza tym to sprawdzona firma przez wielu zadowolonych klientów. Wystarczy wejść na jakieś forum Soho credit i od razu widać same pozytywne opinie. Fajnie też, że z każdym razem nasza pożyczka wzrasta jak wspomniała koleżanka wyżej. Maksymalna pożyczka to 4000 tysiące-więc nie jest to mała kwota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *