Pożyczka w Takto Finanse opinie

Pożyczka w Takto Finanse opinie
4.7 (93.33%) 3 votes

Firma Tak To Finanse jest częścią grupy ULTIMO, specjalizującej się w windykacji i obrocie takto opiniewierzytelnościami. Firma zajmuje się udzielaniem szybkich pożyczek gotówkowych i istnieje na polskim rynku finansowym od 2012 roku.

Pożyczka w Tak to Finanse

Szybkie pożyczki Mini Max w Tak To Finanse są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. W Tak To Finanse można pożyczyć kwotę od 500 zł do nawet 10 000 zł, na okres od 6 miesięcy do 36 miesięcy. Pożyczka spłacana jest w ratach miesięcznych, a wysokość raty zależna jest od kwoty zobowiązania i okresu, na jaki zostało ono zaciągnięte.

Pożyczka udzielana jest osobom w wieku od 18 do 75 lat, które posiadają polskie obywatelstwo, zarabiają minimum 500 zł netto miesięcznie, mają ważny dowód osobisty i nie posiadają aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużenia w BIK lub BIG. Ponadto opinie o Takto Finanse są pozytywne.

Czy Tak to Finanse sprawdza bik KRD Erif?

Przed udzieleniem pożyczki gotówkowej Tak To Finanse sprawdza informacje dotyczące potencjalnego pożyczkobiorcy w bazach danych:
• BIG,
• BIK,
• ERIF,
• KRD,
• KBIG.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Takto Finanse

W reprezentatywnym przykładzie pożyczki w Tak To Finanse na kwotę 3500 zł, zaciąganej na 24 miesiące, miesięczna rata wynosi 299 zł. Pożyczkodawca pobiera przy niej opłatę prowizyjną w wysokości 2100 zł oraz opłatę za udzielenie pożyczki 875 zł. Do tego kosztem ponoszonym przez pożyczkobiorcę są odsetki, w wysokości 696 zł za cały okres kredytowania. Stopa oprocentowania zobowiązania w Tak to Finanse wynosi 10 proc. w skali roku, zaś jego Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 119,26 proc. Całkowity koszt pożyczki wynosi 3671 zł. Nic więc dziwnego, że n forach w internecie przeważają pozytywne opinie o Takto finanse skoro koszty pożyczki są tak niskie.

Pożyczka w Takto Finanse – opinie klientów

takto opiniePołączenie wysokiej kwoty dostępnych pożyczek – do 10 000 zł oraz długiego okresu spłaty, nawet do 3 lat, wraz z elastyczną oceną zdolności kredytowej, czynią z oferty Pożyczki Tak To Finanse bardzo atrakcyjną propozycję. Czy tak jest w praktyce? Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami na ten temat zwłaszcza tych czytelników, którzy korzystali już z pożyczek w Tak To Finanse.

Opinie o Takto finanse znalezione na forach są głównie pozytywne ale mino to zachęcamy do dodawania swoich opinii poniżej tekstu.

Jak wziąć pożyczkę w Takto Finanse?

Pożyczkę w Tak To Finanse można zaciągnąć w jednej z ponad 500 agencji stacjonarnych, albo w trybie online. Nie wychodząc z domu, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy elektronicznie lub zadzwonić pod numer 801 006 206 lub 22 456 3000. Dokumenty niezbędne do uzyskania pożyczki gotówkowej w Tak To Finanse można przesłać e-mailem, MMSem lub faksem.

Następnie klient proszony jest o autoryzację – 1 grosz, czyli wykonanie przelewu weryfikacyjnego na konto Tak To Finanse. W kolejnym kroku Dział Akceptacji Kredytów potwierdza akceptację wniosku lub prosi klienta o uzupełnienie dokumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *