Pożyczka Zaplo opinie i koszty

Pożyczka Zaplo opinie i koszty
4.7 (93.33%) 3 votes

zaplo-opinie-kosztyPożyczki pozabankowe to jedna z alternatyw dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, jednakże ze względu na brak odpowiednich dochodów, nie mogą sobie oni pozwolić na kredyt gotówkowy. Często niestety takie pożyczki okazują się droższe niż właśnie kredyty. Sprawdźmy to!

Pożyczka w Zaplo

Na rynku pozabankowym istnieje niezliczona ilość pożyczek, zarówno tych od parabanków, jak i pożyczkodawców prywatnych. Jedną z pożyczek pozabankowych jest ta, oferowana przez Zaplo. Czy pożyczka warta jest uwagi konsumenta?
Kwota pożyczki oferowanej przez Zaplo może wynosić minimalnie 1 000 zł, a maksymalnie 10 000 zł. Kwota pożyczki jest całkiem spora, choć nie tak duża jaką oferują banki komercyjne, w ramach kredytów gotówkowych.
Okres płaty w Zaplo można ustalić na minimum 3 miesiące, a maksymalnie 24 miesiące. Dwa lata na spłatę niedużej pożyczki to wydaję się całkiem długi okres. Ale czy pożyczka ta jest taka nieduża, jakby się mogło wydawać?

Pożyczka Zaplo koszty

Koszt pożyczki pozabankowej Zaplo jest ustalany na samym początku, właściwie w trakcie składania wniosku. Jednak, gdyby pojawiły się wcześniej jakieś wątpliwości, to warto sprawdzić dokładną cenę pożyczki w kalkulatorze umieszczonym na stronie.
Kwota 10 000 zł, pożyczona na okres 12 miesięcy wiąże się z dodatkowymi opłatami w wysokości 6049,92, co jest jej całkowitym kosztem. Wartość odsetek wynosi trochę ponad 60% pożyczanej kwoty. Ta sama kwota (10 000zł) pożyczana na okres 24 miesięcy generuje opłaty w wysokości 9574,80, co oznacza, że całkowita kwota do spłaty jest równa prawie dwukrotności pożyczki. Zdecydowanie jest to dużo wyższy koszt niż w przypadku kredytów gotówkowych.

Pożyczka Zaplo opinie

Pożyczka Zaplo to niewątpliwie jedna z ciekawszych alternatyw dla kredytu gotówkowego. Jej zaletą, częstą chwaloną, jest dostępność przez internet. Każdy, kto chce się ubiegać o pożyczkę, wystarczy, że złoży internetowy formularz i praktycznie od razu otrzyma decyzję.opinie-o-zaplo

Biorąc pod uwagę same koszty pożyczki, to tu niestety z opiniami bywa różnie. Jedni twierdzą, że koszty te są bardzo wysokie, inni, że pożyczka jest ok. Warto zwrócić jednak uwagę, że pożyczki przez internet często słyną z wyższych opłat niż tradycyjny kredyt. Każdy kto decyduje się na jego zaciągnięcie powinien mieć to na uwadze. Dodatkowo często chwaloną kwestią jest jasność umowy. W umowie pożyczkowej nie ma żadnych ukrytych kruczków, ani niczego, co byłoby niezrozumiałe. Poza tym sama strona www jest przyjazna i intuicyjna.

Pożyczka Zaplo wniosek przez internet

Składanie wniosku o pożyczkę w Zaplo odbywa się przez internet. Wchodząc na stronę internetową Zaplo, klient ma odnośnik do formularza. Wystarczy w niego kliknąć, podać kilka swoich danych osobowych i gotowe! Co jest z pewnością zaletą tej pożyczki to to, że Zaplo nie wymaga dodatkowych dokumentów, które by weryfikowały dochody Klienta. W porównaniu do tradycyjnego kredytu gotówkowego, wzięcie pożyczki w Zaplo to łatwa sprawa.

1 thought on “Pożyczka Zaplo opinie i koszty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *