Pożyczki Cashsport opinie klientów

Pożyczki Cashsport opinie klientów
5 (100%) 1 vote

opinie o cashsportCashsport jest rodzimą marką pożyczek pozabankowych, która posiada główną siedzibę w Rawie Mazowieckiej. Swoją działalność opiera na wyłącznie polskim kapitale. Nazwa pożyczkodawcy została wybrana nieprzypadkowo i odwołuje się do zasad fair play obowiązujących w sporcie czego dowodzą opinie o cashsport – w dużej mierze pozytywne.

Pożyczka w Cashsport

W ofercie firmy pożyczkowej Cashsport znajdują się dwa rodzaje pożyczek:
• pożyczka krótkoterminowa – w wysokości od 100 zł do 1000 zł, na okres od 7 do 30 dni; pierwsza pożyczka dla nowych klientów dostępna jest w kwocie do 500 zł;
• pożyczka ratalna – dostępna dla klientów, którzy pożyczali już w serwisie Cashsport.pl trzykrotnie; pożyczka w kwocie od 500 zł do 2000 zł, udzielana w 2, 3, 4, 5 lub 6 ratach.

Czy Cashsport sprawdza bik KRD Erif?

Przed udzieleniem pożyczki, firma Cashsport weryfikuje wiarygodność kredytową klienta w Biurze Informacji Kredytowej i w bazach Biur Informacji Gospodarczej.

Pożyczka w Cashsport opinie

cashsport opinie

Cashsport opinie

Cashsport kreuje się na jednego z najtańszych pożyczkodawców na polskim rynku pozabankowym i rzeczywiście warunki spłaty pożyczki są tu atrakcyjne. Czy korzystali Państwo z oferty Cashsport? Zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami na ten temat poniżej wpisu, mile widziane opinie o Cashsport zarówno te pozytywne jak i negatywne – z pewnością pomoże to wziąć pożyczkę tu lub w innej firmie innym osobom.

Koszty pożyczki w Cashsport

Cashsport na swoich stronach internetowych prezentuje przykłady kosztów pożyczek krótkoterminowych i ratalnych, jakie udziela. Jeśli klient decyduje się na zaciągnięcie pożyczki krótkoterminowej na kwotę 500 zł, na okres 30 dni, pobierana jest prowizja w wysokości 107 zł, a RRSO zobowiązania wynosi 958 proc.

Przy pożyczce rozłożonej na 3 raty, na kwotę 900 zł, oprocentowanie zobowiązania wyniesie 10 proc. w skali roku, a RRSO 387 proc. Cashsport pobierze prowizję 238 zł i odsetki 22,50 zł.

Wniosek o pożyczkę Cashsport?

W Cashsport nowy klient chcący zaciągnąć pożyczkę gotówkową powinien złożyć wniosek elektroniczny, wybierając przy tym kwotę pożyczki oraz jej okres. Po wciśnięciu przycisku „weź pożyczkę”, przekierowany zostanie do formularza rejestrowego usług pożyczkowych dla osób fizycznych, gdzie wypełni Kartę Klienta. Po załączeniu wymaganych dokumentów i akceptacji wniosku, pożyczkobiorca zostanie poproszony o dokonanie przelewu tytułem opłaty weryfikacyjnej w wysokości 0,01 zł na konto bankowe Cashsport.

Jeśli dane z przelewu będą zgodne z danymi z wniosku pożyczkowego, będzie on rozpatrywany. Pozytywna decyzja kredytowa powoduje, że Cashsport przelewa natychmiast gotówkę na rachunek bankowy, a decyzję klient otrzymuje smsem lub mailem. Ponownie zapraszamy do dodawanie opinie o Cashsport poniżej strony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *