Pożyczki Lime-Kredyt opinie

Pożyczki Lime-Kredyt opinie
5 (100%) 1 vote

Lime opinie

Logo Lime

Marka Lime, a właściwie Lime-Kredyt prowadzi serwis pożyczek online i udziela takich zobowiązań finansowych klientom indywidualnym. Jest on własnością firmy Lime Kredyt Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego. Już na wstępie można potwierdzić pozytywne opinie o Lime Kredyt – jest ich sporo w internecie.

Pożyczka w Lime

Pożyczkę w firmie Lime-Kredyt można uzyskać w jednej z dwóch taryf:
Taryfa VIP – oferuje bezpłatne 5 dni korzystania z pożyczki, ze stawką 0 proc. za dzień; w okresie od 6 do 30 dnia korzystania z pożyczki naliczane są odsetki w kwocie 0,25 proc. na dzień; pożyczka dostępna jest w wysokości od 100 do 3000 zł, z możliwością zwiększenia limitu.
Taryfa LIME/GOLD – pożyczka w kwocie od 100 do 2500 zł, udzielana na okres od 7 do 30 dni, ze stawką oprocentowania od 13 do 22,5 proc.
Taryfa LIME/START – pożyczka w kwocie od 100 do 800 zł, na okres od 7 do 30 dni, ze stawką oprocentowania od 18 do 30 proc.
Taryfa LIME/SILVER – pożyczka w kwocie od 100 do 1500 zł, na okres od 7 do 30 dni, ze stawką oprocentowania na poziomie od 15 do 25 proc.

Czy Lime sprawdza bik KRD Erif?

Lime Kredyt nie ujawnia, czy weryfikuje historię kredytowania i sytuację finansową klienta w biurach informacji gospodarczej lub w Biurze Informacji Kredytowej.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Lime

W przypadku zaciągania pożyczki w Lime na kwotę 2000 zł na okres 30 dni, klient będzie miał do zwroty 2549,20 zł. RRSO zobowiązania wyniesie przy tym 1814,47 proc.

Opinie o Lime Kredty

Lime opinie

Lime opinie

Brak żmudnych formalności do spełnienia przy zaciąganiu pożyczki chwilówki w Lime sprawia, że szybko można uzyskać pożądaną kwotę zobowiązania i opinie o Lime kredyt są pozytywne. Zapraszamy wszystkich klientów tej firmy do dzielenia się z naszymi czytelnikami swoimi opiniami na temat tego, jak zaciągnąć i spłacić pożyczkę w Lime. Zostaw pozytywną lub negatywną opinie o Lime kredyt poniżej – napisz prawdę a pomoże to kolejnym osobom, które chcą wziąć pożyczkę w Lime Kredyt.

Jak wziąć pożyczkę w Lime?

Nowy klient w celu zaciągnięcia pierwszej pożyczki w Lime, powinien założyć na stronie internetowej lime-kredyt.pl swój profil. Na górze strony jest przycisk „Stwórz profil”, albo też internauta może skorzystać z suwaka „Wypłać pieniądze”. W formularzu elektronicznym wpisuje się imię, nazwisko, datę urodzin i dane kontaktowe.

W drugim kroku należy uzupełnić dane dotyczące konta bankowego i wprowadzić dodatkowe informacje, aby Lime Kredyt mogło przydzielić klientowi odpowiednią taryfę pożyczkową.

Trzeci krok obejmuje wybór przez klienta kwoty i okresu kredytowania. Później podpisuje on umowę kodem z SMSa, który Lime wysyła na numer telefonu komórkowego. Pieniądze wypłacane są przez pożyczkodawcę natychmiast, na wskazane konto bankowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *