Wandoo opinie i koszty

Wandoo opinie i koszty
4 (80%) 1 vote

wandoo opinieWandoo to nowa marka na rynku firm pozabankowych, udzielających szybkich pożyczek chwilówek. Zaliczana jest ona do grupy Wandoo Finance Group. Firma ta oferuje pożyczki pozabankowe w trybie online, bez zbędnych formalności.

Pożyczka w Wandoo

Nowi klienci, którzy zaciągają pierwszą pożyczkę gotówkową w firmie Wandoo mogą skorzystać z oferty pożyczkowej w kwocie od 300 zł do 1500 zł. Spłata pożyczki musi przy tym nastąpić w terminie do 30 dni. Każda kolejna pożyczka może z kolei opiewać na 5000 zł maksymalnie.

Aby otrzymać pożyczkę w Wandoo należy:
• mieć od 20 do 70 lat,
• posiadać miejsce zamieszkania w Polsce,
• nie mieć opóźnień w spłacie kredytów,
• nie posiadać wpisów w rejestrach dłużników,
• mieć konto w banku i telefon komórkowy.

Pożyczka w Wandoo – opinie klientów

opinie o wandooJuż na wstępie można napisać, że opinie o Wando są w większości pozytywne. Udostępnienie pierwszej pożyczki do 1500 zł z oprocentowaniem 0 proc. w skali roku to atut oferty firmy pożyczkowej Wandoo. Jeśli ktoś z Państwa korzystał już z tej oferty, zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami w komentarzach. Dzięki temu inni pożyczkobiorcy będą mieli więcej informacji niezbędnych do podjęcia odpowiedniej decyzji o pożyczce w Wandoo. Publikujemy wszystkie opinie, te pozytywne jak i negatywne opinie o Wandoo.

Czy Wandoo sprawdza bik KRD Erif?

Firma Wandoo nie udzieli pożyczki osobie, która figuruje w bazach danych takich instytucji jak:
• Rejestr Dłużników ERIF- Biuro Informacji Gospodarczej,
• Krajowy Rejestr Długów- Biuro Informacji Gospodarczej,
• BIG InfoMonitor – Biuro Informacji Gospodarczej.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Wandoo

W przypadku zaciągnięcia pożyczki w Wandoo na kwotę 1600 zł na 30 dni, klient będzie musiał pokryć koszty prowizji za przystąpienie do zobowiązania w wysokości 400 zł, co oznacza, że będzie musiał spłacić 2000 zł. RRSO pożyczki wynosi wówczas 1410,33 proc. Spłata zobowiązania odbywa się w formie jednorazowej raty.

Wniosek online w Wandoo – najszybsza pożyczka

Podczas ubiegania się o pożyczkę w Wandoo należy w pierwszej kolejności wejść na stronę internetową Wandoo.pl i wybrać w kalkulatorze pożyczkowym kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Następnie klient przekierowany zostaje do formularza rejestracyjnego. Po dokonaniu opłaty za rejestrację konta użytkownika ze swojego konta osobistego na rachunek bankowy Wandoo.pl w kwocie 0,01 zł, firma pożyczkowa weryfikuje dane klienta i rozpatruje jego wniosek o pożyczkę. O wyniku weryfikacji klient informowany jest telefonicznie, poprzez e-mail lub SMS.

Zapraszamy jeszcze raz do zadawania pytań i wyrażania opinii o Wandoo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *