ZAPLO.pl – pożyczka bez BIK

ZAPLO.pl – pożyczka bez BIK
5 (100%) 1 vote

Firma pozabankowa Zaplo.pl to firma, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych na terytorium naszego kraju, ale również w 12 innych krajach. Czy pożyczki, które oferuje firma Zaplo się opłacają? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym artykule.

Zaplo.pl – oferta

Wchodząc na stronę internetową firmy Zaplo, można znaleźć informację o ofercie kredytowej, jaką oferuje.

Strona internetowa firmy jest bardzo przyjazna i łatwa w obsłudze. Już na pierwszy rzut oka łatwo wyłapać informacje o ofercie oraz warunkach spłaty.

Najniższą kwotę, o jaką można się ubiegać w Zaplo to 1000 zł, największa natomiast to 10000 zł. Okres trwania pożyczki waha się od 3 miesięcy do 36 miesięcy. Wszystko zależy pd tego, jaką kwotę pożyczamy oraz jakie raty chcemy spłacać. Przy wyborze odpowiedniej dla siebie pożyczki od razu widzimy, jaka jest całkowita kwota do zapłaty oraz koszt pożyczki.

 

Zaplo – ocena oferty

Przykładowo pożyczając 5000 zł ba okres 5 miesięcy, koszt pożyczki wynosi 2000,70 zł.

Ta sama kwota pożyczana na 10 miesięcy wiąże się z kosztem 2732 zł.

Analogicznie pożyczając najwyższą możliwą kwotę, czyli 10 000 zł na okres 5 miesięcy, jej koszt wyniesie 4 001,40, a na okres 10 miesięcy 5464,00.

Choć koszty pożyczki na dłuższy okres zwykle bywają większe niż w przypadku pożyczki na krótszy okres, to zdecydowanie jej raty wydają się bardziej przystępne. Zdecydowanie na dużą uwagę zasługuje sama kwota, jaką można pożyczyć (aż 10 tys. zł) oraz długi okres spłaty (3 kata).
W przypadku innych konkurencyjnych ofert ten czas zwykle bywa krótszy, przez co raty też są większe, a oprocentowanie bywa podobne.

Zaplo.pl – dodatkowe udogodnienia

Nie ulega wątpliwości, że firma Zaplo idzie z duchem czasu i oferuje udogodnienia, które nie występują w przypadku innych ofert. Są to np:

– aplikacja mobilna, dzięki której masz stały dostęp do swojej oferty

– przypomnienia o spłacie

– możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki

Na pewno warto rozważyć ofertę, jaką proponuje Zaplo. Jest to przypadek oferty, która oczywiście wiąże się z większymi kosztami niż standardowy kredyt bankowy, jednak jest on bardziej dostępny dla osób, które niekoniecznie posiadają ciekawą historię kredytową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *